Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herefájdalom? Sziasztok!...

Azzl1 kérdése:

Herefájdalom? Sziasztok! Néhány napja herefájdalomtól szenvedek.

Figyelt kérdés

Kb 3-4 napja fáj a jobb herém ebből az egyik napon teljesen rendben volt,néha elmúlik egy kis időre majd visszajön.Ma este kicsit a bal oldali is fájt majd ismét a jobb.

Megvizsgáltam amennyire lehetett: vizelet szin/szag elváltozás nincs,csomót/duzzanatot nem találtam,érintésre nem fáj,semmi külső elváltozás,máshol nem érzek fájdalmat,nincs hőemelkedés,láz,hidegrázás semmi egyéb. ha valakinek van ötlete előre is köszönöm!


2014. jan. 20. 01:22
 1/4 anonim válasza:

pont ma botlottam ebbe a cikkbe, nem tudom mennyire hiteles de ha nincs semmi elváltozásod és nem találtál semmit akkor valószínüleg elmúlik


[link]

2014. jan. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jólvan köszönöm. most 1-2 napja elkezdett fájni a hasam alatt is enyhébben néha-néha érzem valamikor pedig derék tájon de ez nem állandó azóta a továbbiak is változatlanok. nemtudom hogy vajon összefüggésbe van-e a két dolog vagy simán véletlen. még annyi hogy a fájdalom legalul szintén enyhült csak kitért kicsit a has alatti részre
2014. jan. 21. 18:39
 3/4 A kérdező kommentje:
néhányan azt mondták nekem hogy elképzelhető vesegyulladás vagy felfázás...szerintetek? köszi a választ előre is
2014. jan. 21. 18:48
 4/4 anonim válasza:

a maszti/sex utanni napon kezdett el fajni?

Volt mar maskor is ilyen? (mert nekem maszti utan a kovetkezo 2-3 nap este fele enyhen szokott sajogni a herem es az agyekom. de inkabb a bal oldalon) bar nekem is eszebe jutott az a gondolat hogy elmenjek vele orvoshoz, de nem kimondottan fajdalom hanem egy kellemetlen nyomó erzes. es elmulik amugy is kb 3 nappal az ejakulacio utan. jah es 16 vagyok szal esetleg ciki lehet hogy megkerjem a szuleimet arra hogy fuvarozzanak el az urulogusig.

nem ártana ha megírnád a korodat.


Viszont ha nem mulik el egy teljes het alatt akkor azt javaslom hogy mindenkepp fordulj vele orvoshoz.(Es tessek leirni ide hogy mi lett az eredmeny ;-)

2015. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!