Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ma voltam a klinikákon fitymaf...

Ma voltam a klinikákon fitymafek mutet miatt! A korlapon az van feltuntetve hogy frenulum breve op, de a diagnozishoz pedig fitymatultenges, paraphimosis, N4720. Remelem ez nem azt jelenti hogy korul is metelnek, hanem csak a fitymafeket atvagjak?

Figyelt kérdés

2014. jan. 28. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

Valamit kell írni, hogy a jó kis zsetont tőled is lenyúlják . Na ez az ami máshol ingyen van .De ugye az utána való kellemetlenségeket ,fájdalmakat nem vállalták át.

Az érzéstelenítés ,meg a műtét a klinikán is úgy zajlik mint a kórházakban ,csak itt körbe gagyognak még a pénzedért.Ha netán nem úgy sikerül,vagy valami gond támad,azt is fizetned kell .

2014. jan. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az urologiai klinikán, nekem is ingyen csinaljak, csak nem ertem miert irtak oda paraphimosist mikor csak fitymafekkel van gondom nem fitymaszukulet
2014. jan. 28. 18:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert így több pénzt ad nekik a TB (nagyobb beavatkozásra).

Anno mikor én fülészetre mentem, éppenhogy belenéztek a fülembe, és aztán beírtak a garatlelettől kezdve a hangszálaimon át az orromig mindent. Amikor meg egyszer kaptam 5 vagy 6 napos infúziókúrát, mindennap be kellett mennem 1 órára infúzióra, akkor utána aláíratták velem, hogy egy hétig benn feküdtem :D

Szóval azért, mert nincs elég pénzük a kórházaknak, és így csalnak, ahol tudnak, hogy több pénzt vehessenek ki az egészségpénztárból.

2014. jan. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi szepen akkor megnyugodtam, el is sirnam magam ha korulmetelnenek egy sima vagas helyett :D
2014. jan. 28. 18:35
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Ha "csak" a féked rövid, akkor csak azt vágják át, ez még nem körülmetélés. Ha paraphimosis-od is van, (BNO N4720) akkor viszont akkor jársz legjobban, ha a fitymát is eltávolítják, mert a makk mögött megszorult fityma megduzzad és teljesen elszoríthatja a makkodat. Akinek ez már egyszer előfordult annál bármikor kialakulhat újra.

Bátorság: légy férfi!

2014. jan. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez volt ráírva a papíromra. Engem körülmetéltek. De nekem valóban fitymaszűkületem volt.
2014. jan. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Azt hiszem, a kérdezőt is körül fogják, ha elmegy a Klínikákra! A magyar egészségügy csapnivaló, soha nem azt csinálják, amit az ambuláns lapra írnak, beszélni meg nem lehet az orvossal, mert amit mond a szent és sérthetetlen! Végülis 'csak négy' haveromat baaxták át az urológusok, és metélték körül akaratuk ellenére, úgyhogy igazad is van, nyugi kérdező, jól döntöttél, és te is 'jó' kezek szikéi alatt leszel. :)
2014. jan. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!