Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A szobámban sötétben takaro a...

A szobámban sötétben takaro a péniszem aljáig huzva, (azért hogy ha benyit vki magamra rántsam) 10 perc alatt minimum képes vagyok ejakulációra, de pl furdoszobaban 40-50 perc mire elmegyek egyszeruen?

Figyelt kérdés

alig megyek el ha ég a lámpa, és ott is csak fekve megy ülve vagy állva egyáltalán nem. Help?!


Hogy lehet ezt a dolgot kikúrálni? roppant idegesítő. 18/f és 4 honapja kedztem el csak maszturbalni eü okok miatt(és kb mindig az ágyban szoktam önkielégíteni nem tudom ez számit -e)


2009. dec. 6. 22:50
1 2 3
 11/29 Tutujka ***** válasza:

Visszatérve a filmre.

Jó dolognak tartom, hogy az Apa kezdeményezi a kontaktust a fiával szexualitás téren.

Egy fiú az Apjával nyíltabban tud beszélni, még ha ez a filmben nem úgy jelenik meg.

Én is inkább fordultam Apámhoz a problémáimmal, mint Muterhoz.

Szerintem mondd meg Apudnak, hogy szükséged van némi "kikapcsolódásra".

2009. dec. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Ha nő lennél lehet mennék , amugy azon gondolkozom zárat cseréltetek mert ehez ninsc kulcs de akkor meg balháznánakh ogyha nem válaszolok 1 percen vbelul lehet rosszul lettem vagy akármi(bár nem vok beteg), meg amikor ebnyitnak mindig kimentem magam hogy had aludják már stb:S:(
2009. dec. 8. 22:45
 13/29 anonim ***** válasza:
Simán mond el apádnak, hogy azt csinálod amit ő is ilyen idős korában...és hagyjon békén mindenki..úgy néz ki másképp nem érti...de ha megérti, akkor apádban "szövetségest" találsz...egyébként is ez férfi dolog. Nöknek nem kell róla beszélni, mert van akit zavar közülük...férfit nem...ő tudja, hogy mi az...
2009. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
Szerezz magadnak egy barátnőt és nem lesznek ilyen gondjaid :-), viccet félre téve a nyugalom a lényeg, amúgy is ha szüleid rádnyitnak az nekik cikibb lesz mint neked
2009. dec. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

hacsak te magad és a szüleid nem bigottan vallásosak, és azt gondoljátok (te is, szülök is) hogy maszturbálni bűn, tehát ha nem, akkor recskázz nyugodtan

hidd el nekem, a szüleidnek kellemetlenebb lesz mint neked, ha rádnyitnak. nem kell bújkálni. főleg mert később bajaid lesznek ebből, képzeld el, mit fogsz csinálni, ha még lesz is ott melletted valaki. szal recskázni tök természetes dolog, ne törödj azzal másk mit gondolnak, mit szólnak. a saját életed éld, ne az övékét.

recskázási technika: ne gondolj semmire, csak érezd a tested, figyelj önmagada. mi jó érzés, mi nem, találj ki mindenféle technikát, fogást, szinesítsd a dolgot, ne csak húzogasd a kezed az kész

2009. dec. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

"Ha nő lennél lehet mennék" hidd el nekem hogy nem mennél

még csukott ajtó mögött egyedül sem mered csinálni

2009. dec. 12. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogyvagy vele de én nem szeretek ugy hokizni, hogy anyám besétál vagy apám vagy tesóm...de te nyugodtan verdd ki miközbe anyukáddal teázgatol
2009. dec. 14. 01:26
 18/29 anonim ***** válasza:

ezzel az egésszel az a baj, hogyha otthon sem meered csinálni, mihez fogsz kezdeni amikor ott ven melletted egy nő, esetleg a Nő


elárulom, semmihez

2009. dec. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Ki írta hogy nem merem csinálni? egyszerűen csaj az zavar hogy közbe mindig rámnyitnak anyámék...olyan nehéz ezt felfogni?
2009. dec. 14. 23:55
 20/29 anonim ***** válasza:
hát ha csak a takaró alatt mered, akkor az bizony nem merés
2009. dec. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!