Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A szobámban sötétben takaro a...

A szobámban sötétben takaro a péniszem aljáig huzva, (azért hogy ha benyit vki magamra rántsam) 10 perc alatt minimum képes vagyok ejakulációra, de pl furdoszobaban 40-50 perc mire elmegyek egyszeruen?

Figyelt kérdés

alig megyek el ha ég a lámpa, és ott is csak fekve megy ülve vagy állva egyáltalán nem. Help?!


Hogy lehet ezt a dolgot kikúrálni? roppant idegesítő. 18/f és 4 honapja kedztem el csak maszturbalni eü okok miatt(és kb mindig az ágyban szoktam önkielégíteni nem tudom ez számit -e)


2009. dec. 6. 22:50
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
na mégegyszer, nem am aszturbálástol félek hanem az idegesit hogy anyámék általában akkor nyitnak rám ezért, szoktam takaro alatt csinálni mert nekem elég kényelmetlen szitu.
2009. dec. 15. 19:20
 22/29 anonim ***** válasza:
akkor miért nem csinálod este? amikor már mindeki lefeküdt
2009. dec. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Hali!


Sajnos ismerős a problémád számomra, mert ennyi idős koromban az én szüleim sem akartak hagyni magánéletet, amikor meg kikeltem magamból, mert ép ésszel nem lehetett nekik elmagyarázni a miértet, még nekik állt feljebb. Idő kellett ahhoz, hogy kiharcoljam magamnak a saját privátszférámat, uis faterom eléggé tuskó, tolakodó típus, aki ucsak nem ismeri a "NE ZAVARJ" táblát, a kopogást pedig nem lett volna hajlandó megtanulni, amíg rá nem kényszerítettem.


Úgy vélem, a te problémád összetettebb lehet, de azt is glom, hogy nyilvános fórumon nem tudok neked segíteni, vagy ííírtó hosszú beszélgetések lennének.

Ahhoz hogy segíteni lehessen neked a témában, jobban meg kellene ismernünk a problémádat és a helyzetedet.

Az eddigi párbeszédekből egyértelműen az jött le nekem, hogy perpill. képtelennek érzed magad megoldani a problémádat, és azzal, hogy ide írtál, segítségért kiáltottál. Éppen ezért azt fel tudom ajánlani neked, hogy amennyiben szeretnéd vkivel bizalmi alapon megbeszélni a problémádat, úgy egy privát chatfórumban vagy MSN-en hajlandó vagyok segíteni megoldani ezt a kellemetlen helyzetet.


Üdv: M

2009. dec. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
23:25 ös hát igen de mivan ha nappal jön rám?:) utolsó elküldöm az msn emet privátba köszi hogy dumálhatunk:)
2009. dec. 16. 15:53
 25/29 anonim ***** válasza:

szüleid állandan otthon vannak?

ha otthon vannak, semmivel sem fogllaják el magukat, nem főznek, vasalnak, filmet néznek? pl. egy barátok közt alatt is simán el lehet intézni

nincs külön szobád?

nincs fürdőszoba?

nincs wc?

oda is utánad jönnek, 2 percenként rád nyitnak?

szerinted mit szólnának ha lebuknál?

bűn lenne, rossz lenne, kikapnál?

2009. dec. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

NM! Viszont erős a kétségem, hogy rossz címet adtál meg. (.hu/.com?? Nem mindegy...)

LCi lépj rá a nyitólapra, másold ki és küldd el újra a címedet! Köszi!


M

2009. dec. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Felvettelek elvileg, de semmi, írni nem tudok neked.

Biztos, hogy jó msn-címet adtál meg nekem?

Küldj egy e-mail címet is, ha netán vmi gond lenne az msn-nel...


Üdv: M

2009. dec. 19. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Bár felvettelek MSN-re az általad megadott e-mail címen, semmi sem történt azóta: vagy nem gondoltad komolyan, hogy elfogadod a segítségemet, vagy nem tudom, mert az általad privátban megadott cím sztem rossz.

Akárhogy is legyen, Újév van, és azért megkérdezném, hogy sikerült megoldani a problémádat, vagy még mindig fennáll?


Üdv: EE

2010. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
annak örülj, hogy ennyi ideig tart..... sztem semmi ciki nincs ebben... én mit meg nem adnék ha eddig bírnám, de sajnos korán elkezdtem és a nyitoktatások miatt stresszeltem magam, s most korai magömlésem van úgyh neked fel a fejjel....
2010. nov. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!