Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A szobámban sötétben takaro a...

A szobámban sötétben takaro a péniszem aljáig huzva, (azért hogy ha benyit vki magamra rántsam) 10 perc alatt minimum képes vagyok ejakulációra, de pl furdoszobaban 40-50 perc mire elmegyek egyszeruen?

Figyelt kérdés

alig megyek el ha ég a lámpa, és ott is csak fekve megy ülve vagy állva egyáltalán nem. Help?!


Hogy lehet ezt a dolgot kikúrálni? roppant idegesítő. 18/f és 4 honapja kedztem el csak maszturbalni eü okok miatt(és kb mindig az ágyban szoktam önkielégíteni nem tudom ez számit -e)


2009. dec. 6. 22:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Ez ám az emberes kérdés.

Mi most az egzakt probléma?

2009. dec. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
te hallod nemmindegy h hogyan és hol mész el? a lényeg h elmenj. ne csinálj a maszturbálásból ekkora ügyet, mert a szexuális életed rovására fog menni....
2009. dec. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Jójó csak olyan szar:D
2009. dec. 7. 01:28
 4/29 A kérdező kommentje:
Amúgy az a probléma hogy csak az ágyamban vagyok képes ellazulni sötétben takaró felhuzva. Monjduk ha lenne kulcsom az ajtom hoz lehet más lenne a helyzet , de ha pl fürdőszobában csinálom valahogy feszengek hiába tudom hogy nem lát senki, de mégis ezáltal nehezebb a merevedés hiába gondolok a tanárnőre:Dés ilyenkor 40-50 percig is eltart a dolog marha idegesito, no aki azt mondaj h menjek vissza a szobámba mivan ha pont anyám nagytakarit vagy na sose lehet tudni:D annyira nem is nagy probléma cska zavaró, megkérdezem gondolom hogy mitől lehet:D
2009. dec. 7. 01:30
 5/29 A kérdező kommentje:
na ezt meghválaszoltam:D láűtszik h sokáig tanultam
2009. dec. 7. 01:31
 6/29 anonim ***** válasza:

Te... mégis mi az az ok, ami miatt 12 éves korod helyett 18 évesen kezdél masztizni?

Amúgy a stressz az oka.

2009. dec. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
pl nem törődtem a dologgal másodszor pedig fitymaszűkület
2009. dec. 7. 18:44
 8/29 anonim ***** válasza:
Nem kell erőltetni...ha tényleg szükséged van--lesz--rá, akkor 1-2 perc alatt sikerül. Ha nem erőlteted jobb lesz. Nincs semmi +kötelezö" szabály Ha nagyon kell, akkor csináld---használj valami síkosítót--testápoló, stb..és csak akkor ha tuti nem jön be senki....
2009. dec. 8. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
hát drága jó szüleim nem ismeri ka kopogás fogalmát ,de néha van mikor kopognak(sic!), de megse várnak semmi szabad szót már bent vannak. Vagy pl tesómnak pont akkor kell a számológép mer az sinus cosinusos. Meg még sorolhatnám:)
2009. dec. 8. 10:52
 10/29 Tutujka ***** válasza:

18 éves érett fiatalember vagy, szüleidnek lehetne annyi eszük, hogy nem rontanak be hozzád csak úgy, még

ha egyedül is vagy.

NEM ILLIK!

Vegyél egy táblát amire az van írva, hogy NE ZAVARJ!

Ha megkérdezik, hogy miért ne, akkor mondd azt, hogy egyszerűen csak egyedül szeretnél lenni.

Nézesd meg velük az Amerikai Pitét, mint célzásként, utalj egy két jelentre.

Ha ebből sem veszik a lapot, akkor sajnállak.

2009. dec. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!