Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek mi lehet a baj?...

Anonimka95 kérdése:

Szerintetek mi lehet a baj? (meleg)

Figyelt kérdés
18 éves meleg passziv fiú vagyok de még szűz, viszont van egy kis gond a fenekemmel. Biztos hogy nem aranyér. Olyan mintha belülről lenne berepedve mert kívülről nem látszik semmi sem, mégis nagyon fáj. Többször elhatároztam hogy elmegyek vele orvoshoz de nagyon félek tőle és nem tudtam rászánni magam. Igazából azt sem tudom hova kwllene mennem és mit kellene mondanom majd. Kérlek akinek van bármilyen tanácsa/tapasztalata hasonló dologgal kapcsolatban ossza neg velem, nagy segitség lenne.

2014. febr. 7. 23:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Hát pedig menj el vele orvoshoz, és mondd el pontosan, mi a baj. Itt nem fogja neked látatlanban senki sem megmondani. Vagy netán attól félsz, hogy mit szól az orvos ahhoz, hogy meleg vagy? Namármost, ezt miért is kellene közölnöd vele? Hetero emberek nap mint nap mennek ilyen problémákkal az orvoshoz.
2014. febr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Menj el egy urologushoz.
2014. febr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
ha szűz vagy akkor nem hinném, hogy ennek köze van ahhoz, hogy meleg vagy...
2014. febr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát sajnos nögyógyász kilöve ugye:DD Jah és nem kéne a 2 literes kólás flakont felnyomni szárazon:S
2014. febr. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ennek mi köze van ahhoz, hogy meleg vagy???
2014. febr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#Lilla: Köszi tudon hogy elkéne csak félek hogy mit fog csinálni a doki. Tudom hogy nincs köze ahhoz hogy meleg vagyok. Attól félek hogy hatással lesz rá.
2014. febr. 7. 23:37
 7/16 A kérdező kommentje:
#5 az a köze hozzá. Hogy nem tudom ennek milyen következményei lesznek. Kihatnak e majd a jövőbeni szexuális életemre.
2014. febr. 7. 23:39
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

"csak félek hogy mit fog csinálni a doki"

Talán attól félsz, hogy meggyógyít? :)

2014. febr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem, hanem magától az egész szitutól, hogy egy orvos ott fog nekem nyulkálni :-(
2014. febr. 7. 23:53
 10/16 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy ott fog nyúlkálni. Hol nyúlkáljon, a szádnál?


Nézd, rád bízom, ha nem akarsz elmenni, akkor nem mész el. A te dolgod, a te tested, a te egészséged.

2014. febr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!