Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Történhet olyan, hogy laparosz...

Történhet olyan, hogy laparoszkópos hereviszér műtét után, nem múlik el a viszeresség?

Figyelt kérdés

17éves vagyok, és január 8-án műtöttek, azaz 1 hónapja. A doki varratszedésor azt monda, hogy már jobb, és nem olyan nagy mint volt, viszont én még mindig érzem, és még mindig sokkal nagyobb mint a jobb oldali erek, emellett a bal herém kisebb is, mint a jobb, kb 2/3-a, ez is a viszér miatt van. Június és július között kell vissza mennem kontrollra, viszont nem vagyok benne bizotos, hogy "sikeres volt" a műtét. Adnom kell még időt a szervezetemnek, vagy ennyi idő alatt már el kellett volna múlnia? Eléggé aggódom, annyira megkönnyebbültem a műtét után, most pedig egyre rosszabbul érzem magam a gondolattól, hogy már megint végig kell csinálnom, ha nincs jól minden.

Válaszokat előre is köszönöm!



2014. febr. 12. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:
nagyobb is lesz kb 1 évig.
2014. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!