Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Bőrgyűrű a makk alatt? Fitymas...

Bőrgyűrű a makk alatt? Fitymaszűkület? Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 éve volt fitymafék átvágásom,mert nem jött hátra a fitymám!Nagy nehezen átestem rajta,és azt hittem minden problémám végre megoldódik..NA DE!

Eleinte nem is törődtem vele,azt hittem minden oké,de ahogy az idő telt elkezdett valami zavarni,vagyis:

a fitymámat teljesen hátra tudtam/tudom húzni,merev/lankadt állapotban is,de amikor hátrahúzom kicsit elkezd feszülni,és nem megy teljesen le!

Ha elengedem a makk mögé megy,nem fáj nincs semmi baj vele,de félek,hogy a nemi életben ez hátráltatna.

Úgy vettem észre,hogy amikor hátrahúzom mintha egy bőrgyűrű lenne a makkom alatt kb ilyen mint ezek a képek:

[link]


[link]


[link]


[link]


Mi a teendő? A válaszokat előre is köszönöm!



2014. febr. 17. 02:57
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Ez bizony gyógyíthatatlan! :(
2014. febr. 17. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Sajnos egyet kell, hogy értsek az előttem szólóval. Egyszer volt egy barátom akinek hasonló problémája volt, természetesen nekem nem szólt erről és amikor szeretkezni akartunk véletlenül úgy meghúzódott, hogy szinte teljesen leesett, leszakadt a bőr róla. Szegénynek elfertőződött és ez miatt elhalálozott tavaly decemberben! :(


23/L

2014. febr. 17. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

Bocs 2 es,de nagyon kemény sex lehetett,ha a bőr is leszakadt róla .

A bőrt mindenkién feszesre lehet húzni .Természetesen akkor már kisebb fájdalommal is járhat.Elengedése után ,a bőr rugalmassága miatt ugrik is ilyen ráncos gyürű formába .Nálam semmilyen beavatkozásra nem volt szűkség .Több évtizedet éltem meg,a bőr is sokat vesztett a rugalmasságából ,de hátrahúzás után pontosan úgy néz ki ,mint a képeken .Mit kellene itt gyógyítani ,vagy mi itt a gyógyithatatlan ? Most kellene rájönnöm hogy nem mentem orvoshoz .

2014. febr. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez bizony fitymaszűkület. Ha már voltál fék átvágáson akkor tudod hova kell menni. Menj minél előbb! Veszélyes is lehet mert vér tolulást is kaphatsz. Ha merev állapotban hátrahúzva marad.

Az ilyen minden hátrahúzással csak rosszabb lesz.

2014. febr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző is írta, ez is egyfajta relatív fitymaszűkület! Mivel azt írtad, hogy feszül is kicsit, meg kellene nézetni orvossal mindenképpen!
2014. febr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Ez a nagyon enyhe kategóriába tartozik .Egy szükületes képtelen a makk mögé húzni .Hogy ennyi gondot se okozzon,plasztikai műtéttel ez orvosolható.Csak 1-2 mm vágnak le a fityma hosszából .
2014. febr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na ne hülyéskedjetek velem,hogy ez gyógyíthatatlan meg ilyenek..:O

Bemetszéssel nem lehet orvosolni?

2014. febr. 17. 16:33
 8/8 anonim ***** válasza:
25%

Egyáltalán nem kötelező, hogy a fitymádat mereven (de akár lankadtan) teljesen a pénisz tövéig, simára hátra tudjad húzni. Hátra megy a makk mögé akkor minden frankó már.


A szűkületed ha meg olyan mint ami a három utolsó fotón van, akkor *nagyon* enyhe szűkület, és simán lehet hogy használattal meg egy kis ráedzéssel javul. Pl. dugd be a két mutatóujjadat a bőr alá, és feszítsd ki úgy, hogy a szűkebb gyűrűre koncentrálsz – ne légy durva, de tartsd így kitágítva pár percig. Aztán pihi, ismétlés. Csinálgasd naponta.

2014. febr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!