Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Így valóban ki lehet számítani...

Így valóban ki lehet számítani a várható testmagasságot: apa + anya magassága - osztva kettővel, majd fiúknal +9, lányoknál +3 cm. TÉnyleg?

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 19:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
De jó,szerintem egy magas férfi,srác jobban néz ki mint egy alacsony.Örülj neki,nem semmi lehet a rokonod.
2014. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Hát tényleg nem semmi. Még nekem is fell kell rá néznem, így én is kicsinek érzem magam mellette :D

Pedig sulinkban is szinte én vagyok a legmagasabb.:) És otthon is.

2014. febr. 24. 19:31
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ha magas egy fiú,aki meg kötekedik az néha a kompleszusait így próbálja takargatni,másban keresi a hibát hogy addig se foglalkozzanak vele.Jobb egy magas fiú,mint egy alacsony,persze az alacsony sem tehet arról hogy nem nőtt magasra az is igaz.
2014. febr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 xeniah ***** válasza:

Ennek alapján akkor a lányok egy családban egyforma magasak lennének, meg a fiúk is - hát ez persze hogy nem így van. A húgom és én köztem 15 centi különbség van.

Én olyat hallottam, hogy 2 éves gyereknél érdemes megnézni a testmagasságot, mert azt fogja megduplázni. Persze ez sem pontos adat, de nagyjából beválik.

2014. márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!