Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » S. O. S. kérdés! Légyszi...

S. O. S. kérdés! Légyszi olvassa el mindenki és aki tud segitsen! Páromnak pár napja hónaljban megdagadtak a nyirokcsomója! Ma reggelre meg a bal herezacskóban egy duzzanatot észleltünk ami enyhén fájdalmas nyomásra! Összefüggésben lehet a kettö?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 09:14
1 2 3
 21/26 Tutujka ***** válasza:

Nekem volt heregyulladásom, ( ENYHE!!! ) és a szó szoros értelmében nem tudtam kiegyenesedni, akkora fájdalmaim voltak.

Görnyedten jártam, minden lépés olyan volt, mint ha erőből tökön rúgtak volna.

Az urológián azt mondták, hogy enyhe heregyulladás.

Néztem nagyokat, és megkérdeztem a dokit, hogy ha ez enyhe, akkor milyen a nem enyhe?

Annyit még mondhatok, hogy ha az ujjam hegyét csak a herémhez érintettem, iszonyat fájdalmaim voltak.

Gyógyszer egy hét fekvés és rendbe jöttem.

Nekem is polcolnom kellett, lehetőleg nem sokat mászkálni.

Pihenés!!!!!!

2009. dec. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, ha ostobát kérdezek, de hogyan kell a herezacskót, ill. a heréket felpolcolni? (Lábra értve nem kérdés, de ez számomra új.) :S


Amúgy örülök, hogy a férjed jól van. Jól tetted, hogy azonnal orvoshoz fordultatok. Ők inkább tudnak a témában segíteni, mint mi.

A férjed pedig hetente lega 1x továbbra is végezzen magán önvizsgálatot meleg vizes fürdés után, CSAK ÍGY LEHET KISZŰRNI IDŐBEN az ilyen jelegű problémákat!!! (Heréket és a mellkast is)

2009. dec. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Tutujka ***** válasza:
100%

A herét felpolcolni úgy kell, hogy a fekvő ember lába közé tesznek egy összehajtogatott törülközőt, szükségszerűen többet, hogy a lába között a herék azon pihenjenek, ne pedig lógjanak.

Tehát a lába közé kell fognia a törülközőt, és arra kell tenni, azon kell pihentetni a heréket.

Ajánlják ilyenkor a szűkebb, nem boxer alsók viselését, a lényeg, hogy a herék ne a súlyuknál fogva lógjanak.

2009. dec. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
68%
Nw adj neki gyógyszert, hanem sürgősen vidd dokihoz!
2009. dec. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Végül mi lett a férjeddel, mit mondtak a dokik? Azóta már jól van?
2011. jún. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Na, mi lett az eredmény?
2011. dec. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!