Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Női urológusnál merevedés?

Női urológusnál merevedés?

Figyelt kérdés
Ha urológus vizsgálaton női urológus vizsgál és felállna közben vagy akármi ez neki kellemetlen vagy megszokott dolog ez náluk??
2014. febr. 28. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Megszokott, nem fogja zavarni.
2014. febr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nos, én nő vagyok, de gondolom, egy orvosi vizsgálaton nem ez fog eszedbe jutni, mint ahogy a nők sem a férfit látják egy nőgyógyászban.

Ha netán mégis előfordul, biztos, lehetsz benne, hogy nem te vagy az első, és a doki nő kezelni fogja tudni a helyzetet. No persze nem úgy :D

2014. febr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz,természetes dolog,biztos sokszor tapasztalta már.
2014. márc. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem egy vizsgálaton nem áll fel. főleg ha vmi bajod van és azon parázol hátha vmi komoly, mondjuk rák, és épp alkatrészekkel már haza sem fogsz menni

tuti nem fog felállni

2014. márc. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kellemetlen, éppen annak a jele, hogy jól működik. Egyébként sokan tartanak ettől, de valójában nagyon ritkán következik be.
2014. márc. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt már, fitymafék műtét utáni varratszedésen. Rettenetesen cikinek éreztem, de a doktornő csak elmosolyodott, de nem tette szóvá. Gondolom nem ez volt az első eset, hogy ilyesmivel találkozott.
2020. okt. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!