Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Éjszakai erekciót lehetővé...

Éjszakai erekciót lehetővé tevő matrac?

Figyelt kérdés

Valaki találkozott már éjszakai erekciót lehetővé tevő matraccal? Az egyik haver mesélte hogy a szüleivel voltak valahol svédbe, és az egyik szálóban lyuk volt a matracon, hogy hason fekve oda belelógathatta és kedvére meredezhetett a fütyköse. ez nekem is gondom, hogy gyakran hátra kell forduljak, mert különben eltörik a farkam alvás közben, pedig hason szeretek aludni.


Hiába verem ki lefekvés előtt akkor is feláll éjszaka. és meredezik mint a cöveknem ez a megoldás.

Jöhetnek a bunkó válaszok is felkészültem. ;)



2014. febr. 20. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak hallottam róla,de tényleg kényelmesebb lehet de rohadt drágák
2014. febr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a spec. masszás matracok, ágyak között keresgélj!
2014. febr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Éjszakai merevedések nem attól függnek,hogy hányszor veri ki valaki .Ez mindenkinél van,meg ha nem is ébred rá.

Éjszakánként,70-100 percenkén van merevedés.Kb 5-6 x .Ezt az agy írányitja .Mindössze arról van szó,hogy az agy leellenőrzi

testünk legfontosabb szervében jól működik e a vér áramlás .A természet a szaporodás szervét tekinti a legfontosabbnak. Az utolsó ilyen fázis már szinte kora reggelre marad.Ezért vannak a reggeli merevedések ,és nem azért ,mert azonnal pisilni kellene .

Valószínű ezt svédbe jobban tudják ,ezért csinálnak helyet

a merevvé válóknak .Eltörni nem fog,ahhoz erőteljesebb ráhatás kellene.

2014. febr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ezt hívják spontán merevedésnek. ha neked ilyen nics, akkor szervi impotenciád van, szal addig örülj, amig feláll éjszakánként. a kényelmetlen helyzeten hason fekve, felemelt csípővel, és ritmikus mozgással tudsz enyhíteni ezen a problémádon (aki nem tudja elképzelni, dugod a matracod :DD
2014. febr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!