Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ma mikor neki álltam masztizni...

Ma mikor neki álltam masztizni egy zsebkendővel elkezdtem igatni a makkom. (érzékeny a makkom) Jó érzés volt. Aztán utána rendesen kivertem, és a végén láttam, hogy van egy pár iciripiciri csöpp vér a makkomon. Többi lennt?

Figyelt kérdés
Most is ottvannak ilyen vágásnyom félseégek, hangsúlyozom naghyon kicsik, de nagyon fáj ha oda nyúlok. Mit csináljak?
2014. febr. 22. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg az történt, hogy túl durván csináltad. Ilyen célra a zsebkendő nem igazán jó, mert csak kidörzsölöd vele a bőröd! Legközelebb inkább valamilyen síkosítót használj! Annyit tudsz most csinálni, hogy fürdéskor alaposan megmosod és Betadine-nal,vagy Neogranormonnal bekened. Pár napig, ameddig rendbe nem jön, ne maszturbálj!
2014. febr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%

Kicsit kemény voltál hozzá .A jó érzés közepette nem is érezted ,hogy nagyon vékony bőr meg is repedhet .

Mossad meg ,kenjed be neogranormonnal,már ha van otthon.

Hány évesen hajtottad végre ezt az akciót,hogy ilyenre nem gondolsz.

2014. febr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
14
2014. febr. 22. 22:22
 4/9 anonim ***** válasza:

vagy oda került pár szőrszál ami elvágta

leirásod alapján én erre tippelnék


milyen zsepi volt?

papír, anyag?

2014. febr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

életemben vertem már zsepibe párszor, durván és finoman is, de még soha nem vérzett


majd begyógyul

persze, ne maszturbáljon, meg ne is pisiljen pár napig, igaz?


maszturbálj nyugodtan, max ha fáj abbahagyod


ha szőröd el tudja vagni a makkod, akkor azt meg vágd vissza

akár ollóval de még jobb ha hajnyiróval de úgy hogy rajta van a műanyag előtét, nehogy megvágd magad

2014. febr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kis sérülések akkor fognak a lehető leggyorsabban begyógyulni, ha pihenteti és hagyja regenerálódni a bőrét. Azt viszont áruld már el, hogy hogy jön ide a vizelés? Írtam ezzel kapcsolatban valamit? Esetleg a két folyamat szerinted egyformán nélkülözhető néhány napig?
2014. febr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

talán mert ha megvágta a húgycsőve végét vagy mellette a makkját akkor csípni fogja neki a pisi

igaz nem irta hol van pontosan


de mivel 14 éves fiatal, gyorsan regenerálódó teste van, az iciripiciri (annyira aranoyos hogy ezt irta, de ez mot mindegy :) sebe mára már be is gyógyult. nem kell emiatt napokig várnia


ha meg mégsem akkor mint írtam is, fájni fog neki, és abbahagyja úgyis

2014. febr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"persze, ne maszturbáljon, meg ne is pisiljen pár napig, igaz?"-Nekem ebből a megjegyzésedből nem az jött le, hogy a vizeléstől féltenéd, de akkor én kérek elnézést!
2014. febr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az jöjjön le, ha félted a maszturbálástól akkor ennyi energiával azt is irhattad volna, hogy pár napig ne is pisiljen
2014. febr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!