Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tudnátok tippeket adni? Az...

Tudnátok tippeket adni? Az alább látható dolgokban kellenének tanácsok:

Figyelt kérdés

Még 20 évesen is nagyon gyáva vagyok,bevagyok magamba zárkózva nagyon, folyton feszült és ideges vagyok

Némelykor magammal kezdek már el beszélgetni utcán vmint van,hogy megyek az utcán és nem is igazán érdekel,hogy vannak ott más emberek is

Mostanában úgy érzem,hogy nagyon sok dolog vhogy kiesik a fejemből amik a múltban történtek

Úgy érzem,hogy nagyon szédülök és némelykor olyan mintha kihagyna az agyam

Számomra a világ tabu én egy másik általam elképzelt világban élek

nem tudom magamat megvédeni, nem merek visszaszólni a támadóimnak akik piszkálnak

Nagyon sok esetben idegbeteg leszek és nehezen csillapodok le

Hajlamos vagyok nagyon könnyen és hamar megsértődni

Paranoiás vagyok,beképzelek dolgokat

20 éves koromra nem vagyok normális felnőtt, nem vagyok határozott,talpraesett stb.

Csak magammal foglalkozok sokszor,flegma vagyok

Szégyenlős vagyok,félek az emberektől

20 évesen még szűz vagyok

Néha már elegem van az életből

unom már,hogy kivagyok téve mindenkinek mint próbababa

Szánalmas vagyok,nem tudok számolni,okos se vagyok,eléggé hülye vagyok,gyökér,selejt

van hogy egy dolgot elkell nekem magyarázni néha 5ször is

Félek a barátnőmtöl nem merek neki teljesen megnyílni,nehezemre esik felfognom,hogy barátnőm van

Bnőmet nagyon féltem mert sose lehet tudni ebben a világban,hogy nem e fog történni vmi rossz

A szexel kapcsolatban teljesen tájékozatlan vagyok,így ha majd bnőm majd egyszer szeretné csinálni én majd ott fogok állni sötéten

Na szóval így ezekre kellene vmi tanács :) Hogy mit hogyan csináljak, miket küzdjek le stb.


2014. márc. 5. 23:57
 1/1 anonim válasza:
először is mindenképpen egy kis önbizalmat kell magadra szedned. olyan nincs hogy valaki selejt, vagy semmire se jó és hülye. olyan van, hogy valaki ezt hiszi magáról és ilyenné válik. kezd el keresni hogy miben vagy tehetséges. mihez értesz és meglátod, hogy neked is van feladatod itt. kezdj el sportolni,ha meg akarod védeni magad érdemes valami önvédelmi sportba belekezdeni, kösd le magad olyan dolgokkal amiket szeretsz, KEZDJ EL BESZÉLNI VALAKIVEL A PROBLÉMÁIDRÓL, nézz motiválós videókat, tűzz ki magad elé apróbb célokat amiket biztos hogy véghez tudsz vinni, és egyszerűen csak próbálj boldogabban élni, vedd észre magad körül az apró örömöket is, és ne csak nagy dolgokban gondolkozz! készíts listát azokról a dolgokról amiket el szeretnél érni! ha nem érzed magad elég műveltnek okosnak, akkor olvass, tanulj keményebben és gyakorolj, próbálj jobban koncentrálni és azokra a dolgokra összpontosíts amikben jó vagy. nem lehet mindig olyan dolgok mögé bújni, hogy hát te ilyen vagy. vegyél erőt magadon és változz meg! nem akarsz zárkózott, szégyenlős, félős lenni? akkor nyiss az emberek felé légy pozitívabb és vállalj olyan kihívásokat feladatokat amiket eddig nem mertél volna. légy bátor, próbálj ki új dolgokat! igazából egy egész gondolkodásmód, fejcsere kéne. sok sikert hozzá :)
2014. márc. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!