Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » "Kinövés" a péniszen - apró,...

"Kinövés" a péniszen - apró, de zavaró probléma. Tanácsok?

Figyelt kérdés

14 éves koromban volt egy fitymaplasztikám, fitymaszűkületem megszüntetése végett. Nem körülmetélés volt, csak a fityma egy részét távolították el. Ezután a heg szépen begyógyult és ma már észre sem lehet venni, hogy valaha műtöttek - kivéve ezt az apróságot.

Ez a kb. 1 centis, bab-formájú "kinövés" a fitymán BELÜL van, nincs közvetlenül a farkamhoz nőve, a fityma egy részén belül "szabadon mozog". Nos alapjáraton nem zavarna, de ahányszor csak szeretkezek, kicsit kellemetlen, van hogy fájdalmas érzés is, nem is beszélve arról, hogy nem szívesen mutogatom..


Itt egy pár kép róla (nyilván pénisz van rajta, úgyhogy lehetőleg ne munkahelyen nyisd meg:D): [link]



Miután ez egy teljesen apró kis hiba, arra gondoltam, esetleg megfelelően fertőtlenített szikével magam is "kiműthetném" onnan (elvégre egy kb. 1 centis vágás és ki tudnám szedni). Mennyire éri ezt meg megpróbálni? Vagy mindenképp forduljak vele sebészhez? (Ahhoz nem túl pitiáner probléma?)


Előre is köszi a tanácsokat!


2013. nov. 18. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egy sebészt ajánlanék erre,nem a saját megoldást .

A sebészet is ingyenes,még csak időpont sem kell ahhoz,hogy ott megnézzék,és megmondják mit lehet tenni .

2013. nov. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Apró, plasztikai jellegű beavatkozás. Valószínűleg a TB nem finanszírozza, de gondolom, nem túl drágán megműtik, ha neked fontos. Én nem nyúlnék hozzá.
2013. nov. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!