Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha eddig nem nyúlottam hirtele...

Ha eddig nem nyúlottam hirtelen,16 éves kor után még van esélyem, hogy hirtelen sokat nőljek?

Figyelt kérdés

2014. márc. 9. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem elképzelhetetlen. Vannak, akik később érnek, így kicsit később nyúlnak meg.

Ezen kívül leginkább a genetikai adottságaid számítanak (az, hogy mit örököltél a szüleidtől).

2014. márc. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen még nyúlhatsz,de azért a genetikától függ,ha tegyük fel alacsony az apukád és te már majdnem akkora vagy vagy akár akkora vagy mint ő akkor kevés az esély hogy magas leszel.


ÍRd le milyen magas vagy és mekkora az apukád?Akkor tudnak saccolni mekkorára nőhetsz még,persze vannak kivételek amikor 170 cm magas apának 180 cm magas fia lesz.

2014. márc. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
172 centi magas.Most 162 vagyok.
2014. márc. 9. 19:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Off: Olyan magyar szó nem létezik, hogy "nőljek".
2014. márc. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

megszivtad.


imadkozz hogy nöjjel meg. mast nem tehetsz.


AMugy nem ertem miert csinalnak gyere az alacsony ferfiak.

En is ezert jartam meg...


170 cm lettem es egy pokol az eletem ez miatt

2014. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát,én örülnék ha 170 lennék.Egy 170 centis ember nem annyira alacsony,nem tudom mit nyafogsz.
2014. ápr. 8. 23:01
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös, ez aztán az életszemlélet...

Persze rá lehet fogni mindent a magasságra, de ez nem így működik. Én kb 172-174 cm vagyok, de nem mondanám, hogy emiatt (és nem ez miatt) szívás az életem, a barátnőm nagyon ragaszkodott hozzám, ez nem ezen múlik!

Persze, ha belelovalod magad teljesen és bebeszéled magadnak, akkor már persze...

Különben ha nyitott szemmel jársz-kelsz, rájöhetsz, hogy vannak relatív alacsony urak is, akik kicsivel magasabb barátnővel vannak együtt...és jócskán akad 160 cm, vagy alacsonyabb lány is!

Fejleszthetsz a megjelenéseden is pl ruházattal, meg sporttal!

2014. ápr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!