Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mindennap mosom a péniszem...

Mindennap mosom a péniszem mégis rossz szagú. Már közvetlenül fürdés után is. Menjek urológushoz?

Figyelt kérdés

Hiába mosom,már 5 perccel fürdés után kicsit pisiszagú,egy hosszú nap után meg elég durva..pedig vizelésnél próbálom mindig kirázni. Gátlásos vagyok emiatt,nem merek kezdeményezni egy lánynál mert félek hogy elundorítja..

Egyébként ez a probléma utolsó félévben jött elő.


Urológushoz menjek szerintetek?

18/F


2014. márc. 15. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Menj el, mutasd meg neki, hátha tud valamit mondani.

Egyébként nem ciki egy férfinek sem tisztasági betétet rakni az alsóneműbe, nem lehet teljesen kirázni a vizeletet a péniszből, egy pici elcsöppen. Van teljesen illatmentes betét is, próbáld ki.

2014. márc. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem volt ilyen, akkor lehet, hogy valami fertőzés miatt van ez a rossz szag. Szerintem menj el orvoshoz. Veszíteni valód nincs, vagy kiderül, hogy van-e valami gond, vagy megnyugszol, hogy nincs semmi baj.
2014. márc. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Mondjuk még sose voltam ezért kissé parázok.

Meg persze titokban kell mennem.


Sajnos a szüleimmel erről lehetetlen beszélni.

2014. márc. 15. 10:48
 4/7 Salx Narval ***** válasza:
Esetleg ezzel, ha mégsem mennél orvoshoz, bár nagy butaság lenne részedről. [link]
2014. márc. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell a szüleidnek erről beszélni. 18 évesen már egyedül is elmehetsz orvoshoz, nem kell beszámolnod róla.

Maximum azt mondod, hogy egy ismerősöddel találkoztál.

2014. márc. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja,az lesz.
2014. márc. 15. 11:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Amit a 4 es ajánl ,az nem erre való.Már fürdés után is van testszagunk,ami mindenkinek más és más .Ezt valamilyen hormon okozhatja ,de köze lehet a táplálkozásnak is.Már mint hogy mit fogyasztasz.Elmehetsz orvoshoz,de én nem látom azt,hogy érdemben valamit is tudjon tenni az orvos .

Egy hosszú nap után mindenkié elég szagos tud lenni.Maradjunk ennyiben .Ezért kell megmosni .

Te úgy gondolod a lányoké parfüm illatú ? Még csak ők dolgoznak igazán a sajt gyárban .

2014. márc. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!