Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek 14 évesen megéri...

Szerintetek 14 évesen megéri konditerembe járni?

Figyelt kérdés
Nem megerőltető még ilyenkor? Nem lesz ennek káros hatása?

2014. márc. 15. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ráérsz még vele. Ilyen idős korban az izületeidet csak tönkre vágod a gyúrással.
2014. márc. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem inkább válaszd a pilatest vagy az úszást.

18 éves korodig jó, ha megnyújtod az ínszalagjaidat és dolgoztatod kicsit azokat az izmokat, szerintem nincs káros hatása, csak ha nagyon megterheled az ízületeidet. Pl. súllyal való ugrálással.

2014. márc. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fekvőtámasz, felülés, súly nélküli guggolás (tehát ilyen Fegyencedzés stílusú gyakorlatok) mehetnek? Vagy ezek is károsak?
2014. márc. 15. 20:50
 4/7 anonim válasza:
100%
Fegyenc mehet nyugodtan. Sulyzos edzés majd 2 év múlva menjen.
2014. márc. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így van, amit leírtál kérdező azok mehetnek.. a súlyzós edzést kicsit később iktasd be, pár év múlva.
2014. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Természetesen járhatsz,csak mindig tartsd szem előtt,a korodnak ,erőnlétednek megfelelő gyakorlatokat .

Pontosan mindent idejében kell elkezdeni .A vizilabdás srácok sem 16 éves korban kezdenek az uszodába lejárni .

Csináld csak szorgalmasan ,meg is lesz a látszata .

2014. márc. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bevallom, én is ódzkodtam egy kicsit a konditermei súlyzós edzésektől, ugyanis néhány osztálytársam fáj kondizni, és minden nap azzal jönnek, hogy fáj a hátuk, a derekuk, a gerincük, a válluk, a könyökük.
2014. márc. 16. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!