Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináljak akk ha folyton...

Mit csináljak akk ha folyton szivatnak mert sovány vagyok?

Figyelt kérdés
Folyton legyökereznek mert sovány vagyok. Etiópnak hívnak meg véznának stb. Egész nap eszek, de egyszerűen ilyen vagyok, nem tudok hízni. Mit csináljak? Barátok mondták h menjek el edzőterembe de nincs rá pénzem. Egyszer voltam de akk is éreztem h folyton néznek meg mintha kiröhögnének mert nem vagyok izmos és nem tudok annyi kilót kinyomni. Itthon tudnék vmit csinálni ami hasznos? 178 cm 60 kg.
2014. márc. 15. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

sorstárs, zabálj, kapálj, hordj vizet a kútról

ilyen az lkatod és kész. nem lesz disznóhasad soha

2014. márc. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Majd idővel megemberesedsz jobb vékonynak lenni mint dagadtnak.Ha ilyen az adottságod akkor sajnos nem tudsz mit tenni,mond meg nekik,vagy nekik te meg tök gyerekes vagy ez adottság kérdése,ha vennéd a fáradságot és látnád hogy elég rendesen eszek és ennek ellenére vagyok vékony akkor nem beszélnél hü lyeségeket.


Az sokkal gyökerebb akit anyuka lát el otthon,meg cipel eseleg orvoshoz még,vagy az viszi még a tankönyvosztásra is,a mai fiatalok 90%-a meg ilyen,még a szendvicsüket sem képesek elkészíteni.Ha ilyen típusúak mondják rád akkor szólj be,hogy anya pici fia hallgass csak,én legalább megcsinálom a saját dolgaim,nem anyám rendezget.Szólj nekik vissza,mindenkinél tudsz hibát találni amibe bele lehet kötni,vissza lehet vágni.

2014. márc. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

jobb vékonynak lenni mint kövérnek


nem amiatt szekálnak mert sovány vagy

2014. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!