Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Irritáció lépett fel a hugycsö...

Irritáció lépett fel a hugycsövemnél, szappantól lehet vagy fertőzés (többi lent)?

Figyelt kérdés
Egy hete véletlenül oda nyomtam a tusfürdőt és csípett meg utána is egy fél napig, pisilés közbe kellemetlen volt, utána jobb lett. Most újra kezdett, azaz kicsit kellemetlen, fura érzés vizelés közben. Tusfürdővel szoktam megmosni. De amúgy semmi kiütés, váladékozás, pirosság. Ez lehet attól vagy fertőzés? Élek szexuális életet, fél éves kapcsolatom van, a barátnőmnek én voltam az első. 22/F

2014. márc. 15. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad semmiféle mosószerrel mosni (még a szappant is nélkülözni kell), mert a nyálkahátyákat rendkívül károsítják a felületaktív anyagok, helyi gyulladást is okozhatnak.
2014. márc. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
óvszert használtok? hüvelygomba is lehet
2014. márc. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2-es írtam privit!!!
2014. márc. 16. 00:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez bizony nagy tévedés ,hogy nem szabad tisztálkodási szereket használni .Egy ilyen szer talán csak akkor csípheti,a húgycsőbe viszont nem is tud bele menni .

Itt egy fertőzésről van szó,melynek tünete kissé múlik ,majd újból elő is jön .A fertőzést több minden okozhatja,

nem lehet csak úgy valamire ráfogni .A prosztatát sem lehet kizárni.Alattomos dolgokat tud csinálni .

Nagyon sok féle kórokozó van,ezt a vizeletből meg lehet állapítani .Ezek után ad az orvos is megfelelő hatású gyógyszert rá .

2014. márc. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!