Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi ez a piros folt a makkomon?

Mi ez a piros folt a makkomon?

Figyelt kérdés
Sziasztok!14éves vagyok és van egy piros folt a makkomon.Már régóta rajta van nem is tudom hogy ott lett volna vagy keletkezett.Anyukám is tudja,megmutattam neki,ezüstkolloiddal kenegettem aztán valamilyen gyulladás elleni krémmel de semmi sem történt.Canesten nem is lett próbálva mert nem viszket nem éget tehát nem gomba.Rendszeresen tisztálkodom,holnap fogom kipróbálni a babáknak szappant hátha segít.Lehetséges hogy ez valamilyen öröklődés?

2014. márc. 16. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Hello!


Anyukád orvos? Bőrgyógyász? Ha nem, akkor ilyen indíttatásból kezdtétek bármivel is kezelni? Az a véleményem, hogy meg kellene orvosnak mutatni!


üdv

2014. márc. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem,de gyógynövényboltban dolgozik
2014. márc. 17. 21:09
 3/3 anonim válasza:
16 éves vagyok ! Nekem ilyenem még nem volt de más igen ( gyulladás) Én felkerestem szüleim segítsége mellett a urológiát és már is jobb :) ! Anyukád nem orvos , én elmennék a helyedbe vagy a bőrgy.-re vagy urulógiára !
2014. márc. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!