Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 3 napja kezdtem el a gyúrást,...

3 napja kezdtem el a gyúrást, ma vért pisiltem. Mitől?

Figyelt kérdés
Szerdán mentem el elsőnek előtte nem jártam edzeni, tegnap nem de ma is voltam és nem rég vettem észre eddig soha nem pisiltem vért, felfázni se szoktam. b-complex vitamint vettem ma be 1-et. 2nél többet nem szoktam, attól már színeződött el a vizeletem, zöldes-sárgásra, most nem hanem nagyon véres. ma ittam összesen 3 fehérje turmixot ennyi. mi lehet a baj?

2014. jan. 17. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, teljesen normális, én néha vért is szoktam hányni edzés után, úgy hat igazán.


Holnap indulás dokihoz, ez nem normális...

2014. jan. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha mákod van, valami fertőzés vagy vesekő. Ha nincsen mákod, akkor ennyire nem bírja a veséd a fehérjézést. Most mindenesetre mindenképpen hagyd abba, semmilyen vesebetegség esetén nem szabad nagy mennyiségben fehérjét betolni, mivel a vesének rettentő megterhelő a belőle keletkezett salakanyagok kitakarítása.
2014. jan. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egyértelmű kedves kérdező a mit szedsz "csak fehérjét"

amiről midenki azt hiszi nem káros saját börödön tapasztalod

jó lenne tisztan edzeni mert ez vesekárosodás jele

midenképen doki!!

2014. jan. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nincs összefüggés a kettő között. Olyan gyúrást végezni ami után vért adsz ki a testedből- szervezetedből (legyen az bárhol), hát az nagyon látványosnak kell lennie, sőt fájdalmasnak, szerintem ilyet nem csináltál.


De a biztos megállapításhoz menj orvoshoz, és majd ő megmondja, hogy mi van. Remélem ma eltudsz menni, legalább egy ügyeletre, és majd elvégzik a megfelelő vizsgálatokat.

2014. jan. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!