Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, előfordul, hogy mielőtt...

Fiúk, előfordul, hogy mielőtt bementek az orvosi vizsgálóba, már hátra van húzva a fitymátok? Vagy csak a dokinál kell bent (ha kell egyáltalán)?

Figyelt kérdés
2014. márc. 17. 22:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi jelentősége ennek. Ha nem kell, akkor úgy is mindegy, ha esetleg kell, akkor egyszer fel-le húzod és látni fogja, hogy minden rendben.
2014. márc. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nekem nem kell, én lány vagyok :-) csak kíváncsi voltam.
2014. márc. 17. 23:25
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem az a jó, ha valaki eleve hátrahúzva tartja. Az egyik barátnőm gyakran ellenőrzi (nap közben is) a párja fitymáját mert nem szereti, ha rámegy a bőr.
2014. márc. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%

En ismerek egy not, aki az osszes letezo fiatal fiunak a fitymajat le akarja vagatni, meg karacsonykor is azzal irja tele a gyakorikerdesek.hu oldalt, hogy minden problema megoldasa a teljes korulmeteles, fekeltavolitassal egyutt termeszetesen.

Vajon mennyire kell betegesnek lenni ahhoz, hogy valaki azt nezegesse, hogy valakinek a fitymaja nem fedi a makkot?

Te jo eg....

2014. márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én mindig hátrahúzva tartom, szerintem sokkal jobb így.

Mióta így hordom, még nem kellett olyan vizsgálatra mennem, ahol ezt a területet is ellenőrizték volna. Nem tudom, az orvos szólna-e rá bármit (akár pozitívat, akár negatívat), vagy egyáltalán nem is kommentálná...

2014. márc. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Az enyém magától is hátra csúszik mindig. elég idegesitő
2014. márc. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

NEm kell úgy bemenni,eleve boxerba mész be az általános vizsgálatokat elvégzi és utána kérhetnek meg hogy húzd hátra a fitymád,vagy az orvos húzza hátra,tehát a boxert a legvégén az általános vizsgálatok után kell lehúzni,már ahol le kell húzni.


De a nemiszerv vizsgálaton résztvenni nem is kötelező,középsuliba egyszer lett olna ,(csak nem tudnak róla)így mi középsuliba nem vettünk rajta részt,megmondtuk minden más vizsgálatot végezenek el és ennyi.Te lányként a letoltad volna a doki előtt?


De sem a gyerek,sem a felnőtt orvosnál nem kellett lehúzni a boxert sosem.

2014. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

sorry azt akartam írni középsuliba egyszer lett volna ilyen nemiszerv vizsgálat de megmondtuk hogy nem veszünk részt rajta.


ja én is olvastam ezt a nőt aki mindenkit metélni akar és ezt terjeszteni.Durva.hagyja már abba.

2014. márc. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdező,mivel csaj vagy,nálatok milyen vizsgálat van?Mi a normális nálad és mi az amit már nem engednél?(én is kíváncsiságból kérdezem)
2014. márc. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát nálunk derékig vetkőzés, a szokásos vizsgálatok, meg hastapintás. Egyszer volt csak olyan, hogy bugyira kellett vetkőzni.
2014. márc. 23. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!