Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék szakadás!? A helyzet...

Ezmegazzz kérdése:

Fitymafék szakadás!? A helyzet a lenne hogy egy par honapja elpattant a fitymafekem de nem teljesen, rettentoen verzett de gondoltam begyogyul es ujra harcba szallhatok vele de kesobb ismet elpattant es ugy nez ki h mutet lesz a vege

Figyelt kérdés
Jelenleg nemetorszagban vagyok es az erdekelne hogy mennyi ido lebonyolitani ezt a mutetet En budapesten tanulok es hogy ott elmehetek barmelyik urologyshoz? Esetleg itt kulfoldon is megoldhato? Mennyi ideig tart? Mennyire fajdalmas? Mennyi ido utan hasznalhatom ujra? Tovabba hogy mennyibe kerul egy ilyen mutet? Meghogy TB re nem lehet megcsinalni a lezeres nyisszantast? Elore is koszi az ertelmes valaszokert valaszokert! Bocs az elezetek nelkuli irasert!
2014. márc. 19. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ide van fizetve a Tb,akkor ez itt dijtalan.Kint biztosan fizetős.A műtét kb 20 perceS,a gyógyulás kb 10 napos .
2014. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eloszor is koszi szepen a valaszt.Csak mert olvastam h maganrendelesek eseten valami 50 ezer korul mozog. A tarsadalom biztosito azt nem fizeti?
2014. márc. 19. 21:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Sikerült azóta megoldani a fékedet?
2016. febr. 25. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!