Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pár napja csöpögni kezdett a...

Pár napja csöpögni kezdett a vizeletem. Nem vagyok felfázva, akkor mitől lehet? Mit lehet csinálni? 27/F

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Először is menj urológushoz, ha ez állandó jelenség! Lehet h a prosztatáddal van vmi baj. Vagy csak nem ráztad le rendesen a cuccost.
2009. dec. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy vizelet csepegésről van szó?


Ha , főleg reggel cseppen meg,

akkor ez az ú. n. "bonzsúr csepp",

ami a nemi betegség jele.

(Kankóé)


Irány az orvos! ( Nemi gondozó)

2009. dec. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért a KANKÓ elég durva... de végül is az is lehet, sőt, jobb, ha az ember úgy gondolja, mert a férfiak nehezen szánják rá magukat az urológiára, még ha bajuk is van...


Amúgy gyors vizsgálat, kitenyésztik a cuccost, ami kicsöpög, aztán mondanak valamit.

2009. dec. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tripper is lehet ugyanígy.
2009. dec. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Mér festi mindenki az ördögöt a falra...?

Igen, lehet attól is hogy felfáztál, de attól is hogy összeszedtél valami nemi betegséget.. nem éri meg szórakozni vele. Ha nincs baj akkor legalább megnyugszol ha meg baj van, akkor minél előbb tuják kezelni..

Irány az orvos...

2009. dec. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia,


nekem is hasonló problémám van, tudnál nekem írni egy e-mailt?

2010. aug. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!