Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pénisznövelés, mi igazság van...

Pénisznövelés, mi igazság van benne többi lent?

Figyelt kérdés

Valóban nőhet ettől a "gyógyszertől" a péniszem vagy az egész egy nagy kamu?

Jo lenne ha igaz lenne, mert 13cm a péniszem hosszúsága és ez valoban kicsi...

Itt van a termék: [link]

/tapasztalatokat/véleményt/ kérek!

Értelmes válaszokat szeretnék kapni. Köszönöm!



2014. márc. 21. 12:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
5%

Én próbáltam de csak 1.5 centit nőt tőle 4 hónap alatt, gondolom ez is mindenkire másképp hat, mint minden gyógyszer.

Szerintem próbáld meg, mert csak nagyobb lehet, kisebb nem :)

2014. márc. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Értem, annyit meg kérdeznék még hogy ugye ez a szer a hormont felviszi...nem szőrösödtél tőle?
2014. márc. 21. 12:59
 3/22 A kérdező kommentje:
Amugy is egy elég szőrös tipus vagyok, nem akarok még szőrösebb lenni.
2014. márc. 21. 13:00
 4/22 anonim ***** válasza:
43%

Az angol nyelvű lapon írják azt is hogy étrend kiegészítő (azaz nem gyógyszer), igazából csak azt mondják a termékükről, hogy a szervezeted vérellátását jívítja, "erekció során a szervezeted a lehetséges maximumig vérrel telíti a barlangos testet" (azaz a péniszt


Ettől nem lesz nagyobb.

2014. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem tartalmaz hormont, és semmi mellékhatást nem tapasztaltam.
2014. márc. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
Nem tartalmaz hormont, s semmi olyant, ami bármire is hatna a pénzes tárcán kívül.
2014. márc. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ez egészen biztos, hogy nem hat, gondolj már bele ésszel. Honnan tudná a szervezeted, hogy amit megeszel (növények!), annak hol kellene bármit is növesztened rajtad? Szerinted komolyan van olyan anyag, ami a péniszt vagy a mellett növeli külön, a többi testrészt meg békén hagyja? A potencia növelők hathatnak, mert ott az agyad kap egy szert, plusz a vérkeringést serkentik.
2014. márc. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
Ja és abban is biztos lehetsz, hogy azok, akik bárhol fórumokban dícsérik a terméket, maguk a forgalmazók, eladók. Ne dőlj be a hülyeségnek szerintem.
2014. márc. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Az ilyen jellegű problémák, hogy kicsi a péniszem, az esetek 99 %-ban pszichiátriai jellegűek és vannak szélhámosok, akik ezt a téveszmét felhasználva hülyítik a naiv embereket, tőlük jó pénzeket kicsalva.


Természeten semmit nem használ az általad belinkelt csodálatos termék!


A péniszed olyan, amilyen, ha nem kóros, azon nem kell semmit se változtatni.

És közösüléskor sincs az égvilágon semmi jelentősége, mert a nő a csiklójával élvez, a csikló meg a péniszhez képest éppen hogy oldalt van, tehát a pénisz az oldalával izgatja és nem a hegyével.

2014. márc. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Így van bizony, ahogy 7-es mondja!


Nagy primitív átverés az egész!


És külön péniszre ható szer nincs, legfeljebb növekedési hormon, ami mindent növeszt, és legfeljebb olyan frankón, hogy rövid idő alatt alulról szagolhatod miatta az ibolyát.

2014. márc. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!