Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet erre a válasz, mi lehet az igazság?

Figyelt kérdés
Több éve történt már, mégsem tudok a mai napig sem nyugodni, mert sajnos sosem kaptam egyértelmű, biztos válaszokat... Még középsulis koromban 10.-ben volt, hogy egy szép, aranyos (de tényleg tök jó csaj) rám mosolygott, amikor hátrafordult és aztán folyosón is elég fura volt, hogy egyszer arra ment, ahol én álltam és pont rám nézett hátra vissza, de akkor már nem mosolygott. Az is fura volt, hogy volt egy magasabb barátnője és ő is így folyton mintha kémkedett volna rólam neki, ha meglátott jelzett annak a lánynak meg szólította a nevén, mintha ez lett volna, "figyelj már itt van". Az a baj, hogy csak így kerülgettük egymást, mert én önbizalomhiányos, csúnya fiú vagyok és ezt nem csak kitatálom, bemesélem, még mai napig megkapom néha lányoktól, akiknél bepróbálkozom, hogy ronda vagyok vagy egyszerűen látom, amikor leszólítom, hogy nem vonzódik hozzám, a külsőm miatt. MÁr középsuliban is csúfoltak amúgy, főleg lányok, elég félénk, csendes, jó tanuló fiú voltam, nem a nagy party arc, de egyszer véletlen berúgtam a menő lányokkal, akkor viszont egy pár szép lány úgy körbevett, mintha akkor bírtak volna. Nem tudom, de fura dolgok történtek történnek velem, mert bár rondának tartanak a szép lányok, nem is olyan rég a nyáron, pont egy szép lánnyal smároltam, csak úgy, nem is tudom h hoztam össze ráadásul ingyen, smemit sem kellett neki fizetnem sem vagy vennem, csak így hülyéskedtünk, zenét hallgattunk, leültünk, pihentünk, simogattam kicsit, ő is hozzám ért, egymás szemeibe néztünk, aztán jött egy fura érzés és csak úgy magamtól lekaptam és ő nem ellenkezett egyáltalán, sőt mintha élvezte volna, mert addig csináltunk, amíg én akartam! Hagyta magát irányítani. Valaki jó lenne, ha tudna már nekem segíteni, mert teljesen össze vagyok már zavarodva és megőrülök lassan a lányok fura viselkedésétől, hogy sok-sok szép lány engem úgy lenéz meg rondának tart és mégis nagy ritkán vannak szép lányok, akik meg másképp viselkednek velem és nem értem most akkor mi van. Semmi önbizalmam amúgy, azzal a szép lánnyla is csak netről tudtam összehozni a talit és volt egy kis szerencsém is, mert először nem akart velem talizni, ugyanis fiúja volt.
2013. nov. 13. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, semmi furcsa nincs ebben, rengetegen átélik ugyanezt.

Ennyire ne nyomasszon a téma, mert belebetegedsz. Amúgy valszeg akik összejöttek azért, mert akkor magabiztosabb voltál.. meg.. áh, felejtsd el ezt a külső témát, ha 30-an mondják rád 1 perc alatt, hogy ronda vagy, akkor is találhatsz olyat a több milliárd lány közül, akinek bejössz.

2013. nov. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!