Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Borotválom a péniszem és...

Borotválom a péniszem és egyre gyorsabban és több szőr jelenik meg rajta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
( a herémen is) nagyon idegesít és viszket. Mit csináljak,hogy ne legyen ilyen sok rajta?Egyébként ez normális? 14/f

2014. márc. 22. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Beleestél az ördögi körbe :D üdv a klubba! =)

Tenni nem sokat tudsz ...

2014. márc. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

igen, normális.. és igaza van egyesnek.. ezt már lassítani, visszafordítani nem tudod...

Én ollóval vágom, úgy sokkal jobb.

2014. márc. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30 éves korod után talán ritkul majd. Addig meg várni és borotválni vagy rövidre vágni.
2014. márc. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Most vagy a pubertásban tehát teljesen normális, hogy egyre több szőröd lesz.

A közhiedelemmel ellentétben a borotválástól nem lesz több a szőr.

2014. márc. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A bőröd alatt található szőrtüszők mennyisége adott. Tehát a borotválástól nem lesz több a szőröd. Továbbá az erre vonatkozó kutatások szerint a borotválástól nem nő gyorsabban és nem is erősödik a szőr (csak tapintásra válik egy időre durvábbá).

Az összefüggés ott van, hogy serdülőkorban vagy, amikor az egész tested változik és fejlődik (a testeden egyre több szőr jelenik meg lásd: Tanner-féle beosztás/tanner scale).

2014. márc. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
használj borotválás helyett szőrtelenítő krémet. csak ne hagyd rajta túl sokáig. meg nem mindegy melyiket használod, pl. veet lemarja bőrödet is. nekem az opilca strep bevált, vastagon bekened, nem spórolsz vele, 5-6 perc után leszeded papírzsepivel (a kaparót amit adnak hozzá hanyagold) majd be a kád vízbe, ahol leszeded magadról a maradékot, kihúzgálod a maradék szőrszálakat. utána nem szúr, nem viszket, és nagyon lassan nő vissza, kb elég 1-2 havonta leszedni.
2014. márc. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Alig várjátok ,hogy ki nőljön a szőrötök valahol is .

Utána meg itt pánikoltok.Amig az összes szőrtüszőből nem nő ki,addig mindig úgy érzed ,hogy egyre több lesz .

A természet rendjébe te sem tudsz beleszólni,a különböző kenőcsöket meg felejtsed el.Azok csak tüneti kezelést nyújtanak,ha nyújtanak .ha 50-60 évvel korábban születtél volna ,ez eszedbe sem jutna .Miért nem apudtól kérdezed meg ,neki talán már vannak tapasztalatai is ebben .

Jah,őt tök szőrösen láttad a fürdőben .

2014. márc. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Borotválás után természetesen viszket is,de nem a heréd,hanem a zacsid.Kis hintőpor megnyugtatja.

előző.

2014. márc. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk 14 évesen én még nem szőrtelenítenék, sőt, örülnék, hogy már nem vagyok csupaszp.öc.s.ü kisfiú.


Később amikor az ember már valakivel szexel, akkor ok, én sem szeretem, ha teli megy a szám szőrrel, és imádom amikor a golyóimat valaki bekapja, szopogatja.

2014. márc. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10%

Ne borotváld nem férfias látvány ,a csupasz pénisz és csak vastagabb és sötétebb lesz a szőrzet is,csak vágd ollóval rövidebbre,ha férfi zuhanyzóba kerülné még be is szólhatnának a csupaszságod miatt.


Ha meg borotválod már másnap kinő a szőr és viszkethet,és ha nem tartod tisztán a borotvát akkor még kis pattanások is megjelenhetnek rajta.Hagyd abba a csupaszítást.

2014. márc. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!