Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Jobban fog nőni a szőr a...

Jobban fog nőni a szőr a hasamon ha borotválom?

Figyelt kérdés

A hasamon alig van szőr, de szeretném ha lenne.

Tehát ha leborotválom, akkor jobban fog nőni, illetve erőteljesebb lesz a szőr rajta?

Előre is köszi!


2009. dec. 29. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:

neeeeeeeeeeem

a borotválás NEM erősíti a szőrt

de inkább gyantázd

2009. dec. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

fúj.. ne csináld már minek oda szőr? hány éves vagy? áh.. Én úgy utálom a már az arcomat is borotválni :D

De hasra szőr.. nem értem, de:

Szerintem meg a gyantázás nem erősíti és a borotválás igen..


20/F

2009. dec. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Neee borotváld,inkább örülj,hogy nincs!Én mit nem adnék ha nem lenne szőr a hasamon...! 28F
2009. dec. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


De én szeretnék xD Am 14 éves vagyok.

2009. dec. 29. 19:19
 5/6 anonim ***** válasza:

"De én szeretnék xD Am 14 éves vagyok"

Egyébként megértelek...,ikyen koromban én is azt akartam,hogy már legyen borostám az arcomon,szőrős leygen a felsőtestem..,még azt is megcsináltam,hogy mikor már kezdtem pelyhedzeni az arcomon a bajuszomnál bekentem egy kicsit kormos gyufával,hogy jobban látszódjon...,nem vicc:D Aztán most 28 éves fejjel már visszasirom azt az időt,mert mostmár minden másnap kell borotválkoznom és a felsőtestemet is borotválom,főleg nyáron,mert esztétikusabb és nem izzadok úgy...!Nem baj,majd Te is rájössz pár év múlva;)

2009. dec. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
istenem.. borotváljad barom
2009. dec. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!