Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csomók a hónaljba és a mellbe?...

Csomók a hónaljba és a mellbe? SOS NAGYON FÉLEK!

Figyelt kérdés

Hali pár napja vettem észre egy csomót a jobb mellembe és a jobb hónaljamba. Nagyon félek mert még sohan nem tapasztaltam ilyen tünetet. 14 leszek nyáron és fiú vagyok. Nem tudom, hogy mitől lehet de hétfőn megyek orvoshoz majd megemlítem. Csak addig is hogy mire számítsak... a mellrák tüneteihez hasonló tünetem nem volt és még genetikai ágon se fordúlt elő ilyen betegség! Elhízva se vagyok, nem dohányzok és nem fogyasztok alkoholt sem (ez nemsokára ritkaság lesz sajnos, de nem ez a lényeg) Na és a kérdésen az hogy ez lehet e mellrák?!

A válaszokat köszönöm és ismétlem ELMEGYEK ORVOSHOZ

Üdv:.#SUPREX



2014. márc. 23. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
HA mind két melledbe lenne akkor lehet csak a hormonok vicceltek meg ugyanis sok fiatal fiúnál néha a mell elkezd kicsit megduzzadni,mint a lányoknál,de ez rövid időn belül eltünik maguktól.És ne gondolj a legrosszabbra lehet erről van szó.Bármilyen doki meg tudja nézni.
2014. márc. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ebben a korban lehet egy kis csomó a mellekben.Kamaszkorban ez minden fiunál van .

A hónaljban lévőt viszont nézesd meg.Azok már nyirok csomók,és duzzadtak is lehetnek .

2014. márc. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Holnap megyek orvoshoz írom m
2014. márc. 23. 20:40
 4/6 A kérdező kommentje:

Holnap megyek orvoshoz, majd írom mi volt!

#Suprex

2014. márc. 23. 20:42
 5/6 A kérdező kommentje:

Srmmi .... "@_

Suprex

2014. márc. 24. 08:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Na ha nem volt semmi akkor az jó,akkor nincs semmi baj.örülök
2014. márc. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!