Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van itt olyan férfi akinek...

Van itt olyan férfi akinek korai magömlésre Citapramot írtak fel? Ha igen, segített? Nem tapasztalt valami rossz mellékhatást?

Figyelt kérdés
A férjem más dolog miatt volt urológusnál,és megemlítette neki,hogy sokszor korai magömlése van,ami őt zavarja,és ezt a gyógyszert írta fel neki,ami hangulatjavító/antidepresszáns/.Én ezt a gyógyszert durvának találom...egy csomó mellékhatása van,és a férjem szerintem nem egy depressziós fajta,szerintem nem kéne hangulatjavítót szednie.
2014. márc. 27. 09:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem írni,hogy 8 éve vagyunk házasok,szeretjük egymást nincs probléma a házasságunkkal.
2014. márc. 27. 09:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy egyszerű lidokainos óvszer veszélytelenebb. Nem kéne rászokni mindenféle agymanipuláló szerre. Long love vagy valami ilyesmi néven fut.
2014. márc. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legviccesebb mellékhatása, hogy kinyírja a libidót... Te tudod, hogy mennyire súlyos ez a probléma, de szerintem is van száz más módszer amit kipóbálhattok mielőtt beszedné ezt.
2014. márc. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__68..



a durex performa [egy óra van a dobozán.] benzokainos síkosítóval van ellátva, ami hasonló hatást vált ki, ergo tovább fogod bírni


a Lifestyles-nak van olyan fajtája, azt hiszem, Endurance a neve

2014. márc. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

korai magömlésre nincs gyogyszer ez kamu

antideprenszáns meg nagyon nem javasolt mert ha azt meg csak pszichiáter javaslatára szedhető esetleg pszichológuséra

2014. márc. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyobb testi érzelmi ismeret,és nincs korai magömlés .

Aki tudja az érzelmeit kontrolálni ,annál nem fordul elő .

2014. márc. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Patikus vagyok!A korai magömlésre tényleg az antidepresszánsok egyik tipikus hatóanyagát használja a szakma csak olyan változatban ami gyorsan felszívódik és gyorsan ki is ürül a szervezetből és csak az aktus idején hat. A neve: Priligy. A sima antidepresszáns azért nem jó mert sokáig megmarad a hatása és az kedvezőtlen!
2014. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!