Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Transzszexuális férfinak...

Transzszexuális férfinak működőképes a pénisze?

Figyelt kérdés
Egy átoperált férfinak(aki nőből lett férfi tehát F to M), ugyebár odaoperálnak egy hasfalból vagy alkarból képzett péniszt. Ez valóban működőképes egy implantátummal? Tehát, élvezni is tudja vele a szexet? Azzal tisztában vagyok, hogy gyermeket nem képes nemzeni, de úgy tudom, hogy a szexuális életben ugyanúgy tudja élvezni az illető a szexet.

2014. márc. 29. 21:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet orgazmusa, ha ez volt a kérdés.

Mégpedig úgy, hogy a csiklót meghagyják, és ráültetik a péniszre.

2014. márc. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Még azt szeretném megkérdezni, hogy a csiklót úgy tudják ráültetni, ha tesztoszteron hatására megnő, ugye?
2014. márc. 29. 21:05
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Természetesen a pénisze nem fog magától felállni. A benne lévő implantátumtól függ, hogy hogyan lehet használni. Van, ami félmerev, és gyakorlatilag lehet "hajtogatni". És van felpumpálható is, amit egy kis pumpa segítségével lehet vízzel feltölteni.

2014. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyit biztos nő a hormontól, de nem az a lényeg. Az idegekkel együtt kell eltávolítani a csiklót. Ha a beidegzése megmarad, akkor működőképes. Mivel ugye nem olyan hosszú az ideg, hogy a pénisz végére tudják kihúzni, így valahová a pénisz tövéhez ültetik.
2014. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
És azt megtudod mondani nekem, hogy árban milyenek ezek az implantok? Egyébként köszönöm a gyors választ!
2014. márc. 29. 21:13
 6/19 anonim ***** válasza:
32%

"de úgy tudom, ugyanúgy tudja élvezni az illető a szexet"

Hát..nem tudom..olyan kényes kérdés ez a férfiaknál.. egy ilyen átbuherált természetellenes testrész - no nem, nem lehet

2014. márc. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát 2. válaszoló gondolom nem az 1. vagy, úgyhogy ehhez csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy utána néztem most, és az 1. válaszolónak van igaza, ugyanis plasztikai sebészek, akik több ilyen embert műtöttek már át, és 1-2 olyan ember akit személyesen is ismerek és átműtötték igazolták, hogy tudják élvezni. Orgazmusuk is van, csak nem képesek nemzeni.
2014. márc. 29. 21:17
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Huhhh... Típustól függ. Most hirtelen egy magyar oldalt találtam neten, ott a hajlíthatóra 1500-2500 eurót, a hidraulikusra 8000 eurót írnak.

Szét kell nézni.

2014. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. márc. 29. 21:45
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Át akarod műttetni magad?
2014. márc. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!