Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Transzszexuális férfinak...

Transzszexuális férfinak működőképes a pénisze?

Figyelt kérdés
Egy átoperált férfinak(aki nőből lett férfi tehát F to M), ugyebár odaoperálnak egy hasfalból vagy alkarból képzett péniszt. Ez valóban működőképes egy implantátummal? Tehát, élvezni is tudja vele a szexet? Azzal tisztában vagyok, hogy gyermeket nem képes nemzeni, de úgy tudom, hogy a szexuális életben ugyanúgy tudja élvezni az illető a szexet.

2014. márc. 29. 21:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Első válaszoló hozzászólásán megdöbbentem, hogy ilyen létezik.
2014. márc. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Hát pedig létezik. Volt egy kurzus az egyetemen, ahol szó volt erről is. Az az urológus professzor tartotta, aki az országban szinte egyedüliként végez nemátalakító műtéteket.

Bár azt mondta, a férfiből nővé operálás jóval gyakoribb, és a kimenetele is jobb. Láttam is egy ilyen műtétet:)

2014. márc. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Dr. Tizedes Györgyről hallottam, aki a legtöbb ilyen műtétet végezte, de ő plasztikai sebész csak, vagyis én így tudom. Te kiről hallottál? Egyébként orvosnak készülsz, mert elég jól informált vagy csak azért kérdezem. Egyébként köszönöm a válaszokat.

2014. márc. 30. 14:57
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem, nem róla.

Prof. Dr. Pajor László, Szegeden. Nem plasztikai sebész, hanem urológus. És igen, orvosira járok, ezért volt lehetőségem ilyen műtétet megnézni.

2014. márc. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
2014. márc. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Azt nem tudod, hogy hol a legolcsóbb? Mert úgy hallottam, hogy Pécsett, és Budapesten sokkal drágább egy nemi átalakító műtét, mint mondjuk Debrecenben. Szegedet viszont nem tudom. Ezekről tudsz valamit? Ha igen, akkor ha megírnád hálás lennék. Egyébként egy korábbi kérdezőnek a válaszom, igen, a jövőben ezek a dolgok várnak rám, azért érdeklődök ennyire, de egyelőre ott még nem tartok, hogy orvossal konzultáljak ilyenekről, előre viszont szeretek tájékozódnak a dolgok menetéről.
2014. márc. 30. 16:00
 17/19 anonim ***** válasza:
A "hol a legolcsóbb" kifejezés nem helyes. Ebből a pénzből egy világkörüli útra mehetnél,boldogan élvezve az életet, leszrva a szexet, mint olyat (ami nem hiszem, hogy bármi igaz boldogságot nyújt majd).
2014. márc. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha megnézed a videót, a prof elmondja. Maga a nemi szervek átalakítása kevesebb, mint 200 ezer forint. Olyan 150 ezer körül van. De ha nőből akarsz férfi lenni, akkor az implantátumot neked kell megvenni, az a drága benne.

Hogy mennyiért veszik le a melleid, meg mennyiért veszik ki a méhed és a petefészkeid, azt nem tudom.

2014. márc. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Egy barna nő a haja szőkére festésével nem lesz szőke nő, hanem szőkére festett hajú barna nő.

*

Egy egyszerű fülplasztika 200ezer+a vizsgálatok, kontrollok. Kétlem, hogy annyi lenne a deformálás, csonkítás, buherálás. És általa egyre messzebb kerülhet a boldogságtól a beteg.

2014. márc. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!