Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az miért van ha hosszú ideig...

Az miért van ha hosszú ideig verem (kb 1,5 óra) és mikor elmegyek nyomban el kezd fájni mind a 2 herém? Ez kb 5 percig tart, de elég kellemetlen.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 15:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mert intenzív használatnak volt kitéve. De én inkább élvezetesnek mondanám azt az érzést. És azt is megfigyeltem már, hogy ha hosszabb ideig nem vertem, mondjuk kimaradt egy nap, akkor utána jobban fáj a herém. Ha minden nap sikerül kiverni 2-3-szor, akkor egyáltalán nem fáj. És én úgy hokizom, hogy közben jó erősen ütögetem a heréimet, így nagyobbat lehet élvezni.
2014. ápr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
előző! minden nap 2-3 x vered? hát mi a fa.sznak ember?? le fog esni 40 éves korodra ba.szod!
2014. ápr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tehetek róla. Ez nem olyasmi amit az ember meg tud állni, gondolom.
2014. ápr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
de ez pont olyan dolog... azért mert ráizgul valakire/valamire az ember, az még nem jelenti azt, hogy rögtön elő is kell kapni a brét/suncit/akármit és nosza rajta, addig gyúrjuk amíg bírjuk szusszal... bár gondolom még nagyon fiatal vagy, de ettől függetlenül a napi többszöri dolog az tényleg sok és felesleges.
2014. ápr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26 vagyok, és nem tudom megállni. De szerintem nem vagyok vele egyedül hogy álló farokkal nem tudok egész nap sétálgatni..
2014. ápr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ütőgetni? Nem fáj? Nem lesz tőle rákod?
2014. ápr. 3. 17:41
 7/17 anonim ***** válasza:
Jó érzés, nagyot lehet tőle élvezni. Bármitől rákos lehetsz manapság, szóval.
2014. ápr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
hát ha egész nap áll a farkad, akkor vagy egy feleséget vagy egy orvost keress magadnak, de sürgősen.
2014. ápr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
a hereütögetést meg szerintem tényleg felejtsd el...érzékeny kis szerv és bizony nem túl mókás a hererák.
2014. ápr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Na még a végén kiderült hogy nem egészséges ha kanos egy férfi. :) Mindegy, nekem nem okoz problémát, úgyhogy nem kell orvoshoz mennem. És csak a kérdésre válaszoltam, térjünk is vissza rá az én szexuális éhségemről.
2014. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!