Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég kellemetlen történet. Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég kellemetlen történet. Én vagyok a világ legnagyobb barma. De magamnak csináltam a bajt, és azt hiszem, bár meghalnék. Lentebb következik a dolog. Marha hosszú lesz. (? )

Figyelt kérdés

Az van, hogy nyáron megismertem egy lányt. Körülbelül 10 évvel fiatalabb nálam, és mivel beszélgetésünk elején kijelentette, hogy utálja a sokkal idősebbeket, ezért letagadtam.. Jópár évet. Én nem hittem el, hogy valaki ilyen fontos lesz nekem. Csak flörtölgetni akartam. Beszélgetni, semmi komolyat... Annyira odaadó, kedves, értékes lány, annyira aranyos, és vicces, nem mellesleg pedig szép. Tökéletes volt. Órákig el tudtunk beszélgetni, mindenről, szeretett, és én is szerettem, nagyon. Aztán nem bírtam tovább, ősszel elmondtam, hogy sokkal idősebb vagyok, és még pár dolgot, amiben hazudtam. Nagyon kikészült, nagyon szomorú volt, próbáltam mindenféle úton-módon elnyerni a bocsánatát, aztán, mikor nem nagyon alakult, akkor azt mondtam, hogy eltűnök. Visszatartott. Azt mondta, ne menjek, mert sokat jelentek neki. És nem mentem. Kimentem a sulija elé, párszor, beszélgetni Vele, nem beszélt, sőt, nagyon megijedt. Próbáltam megnyugtatni, de eltűnt. Aztán pár napra rá elmondta tesójának az egész történetet. És Ő beleverte a fejébe, hogy én csak kihasználtam, játszottam Vele. És hogy azonnal szakítson meg minden kapcsolatot velem. És utána nagyon bunkó lett. Nagyon rondán elkezdett beszélni velem, egy ideig tűrtem, aztán én is elkezdtem bántani. Aztán a következőként alakult: veszekedtünk-aztán bocsánatot kértem-kicsit normálisabb verzióban beszéltünk-megint bedurvult-próbáltam nyugtatgatni-megint felhúztam magam, bántottam-bocsánatot kértem.. Ez így váltakozott, és október közepén, vége fele összejött egy gyerekkel (egy egy hetes csend után), akivel a mai napig együtt vannak. Azóta sok minden történt. Általában ezek a dolgok, felváltva, csak én próbáltam érvekkel meggyőzni, írtam verset, 3 oldalas bocsánatkérő levelet, több oldalon leírva, mennyit jelent nekem, különböző meglepetéseket, az összes érzésem, történetbe foglalva történetünket, bókokat, képeket, miatta létrehozott ilyen-olyan dolgokat, álnéven próbáltam újból beszélgetni vele, persze közben direkt lelepleztem magam, mert nem akartam becsapni, nagyon sok mindent próbáltam. Még volt egy időszak, november vége, december közepéig, mikor MSNen is beszéltünk, újból. Még előfordult az is, hogy Ő keresett, egyetlen egyszer (október óta), de távolságtartó maradt, amikor belelendültünk volna az olyan jó kis beszélgetésekbe, mint rég, hirtelen lelépett. Aztán néha persze veszekedtünk, néha csak nagyon szűkszavú beszélgetéseink voltak, néha elég jók, mikor megfeledkezett magáról. Majd Karácsony előtt szó nélkül letörölt. Nem adott választ, úgyhogy, újból elkezdtem kérdezni, miért csinálja ezt, miért bánt, Karácsonykor felvettem másik címről, egy köszönömöt sem mondott a Boldog Karácsonyra, egyszerűen megint szó nélkül letörölt. Azóta minden nehezebb. Betegnek tart, fanatikusnak, mániákusnak, meg már olyat is mondott hogy pedofil vagyok, néha a feljelentést is meglebegteti, és nem értem, miért. Múltkor összefutottunk utcán, beszélni akartm vele, úgy meg volt rémülve.. úgy január végén, február közepén kénytelen voltam egy közös ismerősünk címéről beszélni vele, ahol persze lebuktam, de nem bántam.. Akkor nagyon, de nagyon csúnyán veszekedtünk, azt mondja, utál már, és bár az emlékem is kitörölhetné, minél hamarabb, meg azt mondja, túlságosan nyomulok. Később, pár nap múlva megkerestem, emailben, boldog névnapot kívánni, viszonylag jól reagált. Aztán újból elhallgatott, felvettem másik MSNcímről, kb. 4-5 mondatot tudtunk beszélni, mert letiltott, újból – aztán írtam neki egy marha hosszú emailt, amiben úgy az egészet összefoglaltam, kedvesen, nem erőszakosan, hogy mennyire szeretem, mennyit jelent nekem, ohgy mennyire megbántam... és azóta eltűnt, a legrosszabb, hogy utána még írtam egy kiakadós mailt, amt nem olvasott el, elég hisztisre sikerült. Én nem tudok már mit tenni. Eltűnt most pár napja, és azt sem tudom, mi van vele. Nem tudom, mit tehetnék. Annyi mindent feladtam már miatta, annyi mindenről, és mindenkiről lemondtam érte, hogy lássa már, mennyire megbántam, és hogy mennyire ő kell nekem, hogy visszanyerjem a bizalmát, megbocsásson, és legalább próbáljuk valahogy újrakezdnei. Nagyon sok lányt ismertem meg az utóbbi időben, és rájöttem, hogy ilyen lányt én még sosem találtam. Komolyan mondom, ott tartok, hogy az én sorsom már nem érdekel, és bár meghalnék, ha ezzel a lánnyal már semmi nem lehet. Ha létezik „Igazi”, akkor nekem Ő az, én kb. 1 lánynál voltam hasonlóképp kitartó, de az más helyzet volt, alapjáraton nem vagyok ilyen. De már beleőrülök, hogy Vele álmodok folyton. Nem érdkeel, ha megdöglök, ha elmegy a munka, a suli, semmi nem, mert én nem bírok nélküle élni, és sajnso ez nem túlzás, vagy pofázás. Több, mint fél éve olyan inteznív szerelmet érzek iránta, amit még senki iránt. Nem tudom, szerintetek van ebből kiút? Vagy van erre valamilyen megoldás? Azon kívül, hogy elfelejtem?

Nem akar megbocsátani, bármit is teszek, megmakacsolja magát. És én ebbe beledöglök... Segítsetek...

Bocs, ha mocskosul hosszú lett, és aki nem olvassa el, megértem, de aki elolvassa, annak megköszönöm, és a válaszát is...

Egy kapitális marha..


2010. febr. 4. 23:07
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el a csajt, mert neki ez tuti kellemetlen. Lehet fog keresni, de ez már tényleg beteges, hidd el.
2010. febr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
ember, sajnállak.. :( én is voltam már hasonló helyzetben.. hagyd a csajt, nem érdemel meg téged..
2010. febr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:

Én elolvastam. Nem szeretnélek elkeseríteni, de ez a lány besokallt. Amit meg is értek. Megértelek téged is, mert ha szerelmes az ember, sokszor csinál őrültségeket, de gondolj bele, ha téged folyton felvenne új msn címről a régi párod, és emailekkel, levelekkel bombázna, vajon nem gondolnál-e előbb-utóbb arra, hogy fanatikus és ez már számodra terhes? Az sem mindegy, hogy a lány hány éves most, mert ha még kiskorú, akkor rosszul járhatsz, ha tényleg fontolgatja a feljelentést. Hiába mondanám neked, hogy felejtsd el, nem ilyen egyszerű. Idő, mire feldolgozod, de ne tedd tönkre se magadat, se a lányt, se az együtt töltött időtök szép emlékeit.

20/N

2010. febr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:

Helló! ha már végigolvastam, mondok is rá valamit bár én sokkal fiatalabb vok nálad még nincs akkora tapasztalatom az ilyenekben :P

De sztem felejtsd el, ez beteges meg nem csak h beteges, ez már a zaklatás határesete is. Hagyd békén, van egy srác, akivel valszeg ő jól elvan, sokkal jobban szereti őt, mint téged, még ha nehéz is ezt elfogadnod.

És tudom, hogy azt írtad, inkább meghalnál, csak hogy elfelejtsd. De csak próbáld ki! Adj magadnak egy kis időt, mondjuk fél évet. Ez alatt az idő alatt ne keresd, ne írj neki, semmit, sehogy, próbáld meg élvezni az életet nélküle. Ha ez alatt az idő alatt sem enyhül a dolog, tedd, ahogy érzel. De szerintem csak kitárul előtted a világ és meglátod mennyi minden lehetőség van rajta kívül is :)

Kitartás!

16/F

2010. febr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szereted akkor hagyod elmenni, tényleg nem tehetsz mást, ő nem akar tőled már semmit, hagyd had élje az életét, te meg próbálj talpra állni, nekem is sikerült, engem 6 év után dobtak egy másik pasi miatt addig, meg a jövőnket, esküvőnket tervezgettük aztán néhány hónap alatt megváltozott minden, qrva szar volt bevallom, de sikerült talpra állni és most olyan szerelmes vagyok mint még soha...

van egy mondás, ha valaki elmegy az azért van mert helyette jönnie kell valaki másnak:) DE ami a lényeg őt most hagyd elmenni. Bocs tesó de ez van lépj tovább...

;)

2010. febr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:

jaj ez megint grafomán.

figyi, sztem ha több választ szeretnél rövidíts a sztorin.

2010. febr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Mindig próbáltam, próbálom visszafogni magam, szóval nem az van, hogy kap naponta 3-4-5-6 emailt, hanem próbálom kihúzni az időt úgy, hogy heti 3-4x keresem.
2010. febr. 4. 23:26
 8/52 anonim ***** válasza:
a heti 3-4 is nagyon sok
2010. febr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon sok! És egy felnőtt férfi nem viselkedik gyerekesen még akkor sem ha szerelmes!

Felejtsd el a csajt úgy ahogy van!

Tudom hogy nem megy parancsszóra, de fogd fel úgy, hogy meghalt!


Gondolom ismered azt amikor szerelmes vagy, minden hüleységet megcsinálsz, aztán kiszeretsz valahogy a csajból, elmúlik a lila köd...és utána a fejed vered a falba hogy csinálhattál akkora hülyeségeket meg hogy égethetted be magad annyira. Na ez a helyzet ugyanilyen lesz, ha nem hagyod abba még idejében!

Megvárod amíg fel is jelent? Aztán akkor is szeretni fogod ha miatta fizetned kell majd vagy ülni pár hónapot? Ő meg közben röhög rajtad mint egy vesztesen? És szerinted melyik csaj akarna egy vesztessel együtt lenni?

Én mondom, öreg, szállj ki az egészből addig amíg nem késő.

2010. febr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:

én a korotokat sehol se találtam...:/

egyébként hagyd, nem akar semmit, és ez így mindenkinek rossz. Ha szereted,értsd meg,neki nem te vagy a boldogsága, és hagyd,hogy legalább ő boldog lehessen

2010. febr. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!