Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az miért van ha hosszú ideig...

Az miért van ha hosszú ideig verem (kb 1,5 óra) és mikor elmegyek nyomban el kezd fájni mind a 2 herém? Ez kb 5 percig tart, de elég kellemetlen.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 15:44
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ez már beteges :D

na de akkor vissza hozzám, ez akkor normális úgye?

2014. ápr. 3. 21:31
 12/17 anonim ***** válasza:

Na itt aztán volt minden a válaszok között. Jól szórakoztam az biztos. Hereütögetéstől hererák. :D

A bokszolóknak meg a fejükön, meg az öklükön lesz rák. :D


A kérdésre válaszolva:

Az említett fájdalom az úgynevezett "vőlegénybetegség". A huzamosabb izgalmiállapot az oka, egyfajta izomlázszerű fájdalom. Teendő nincs vele, teljesen normális.


Nekem is lenne kérdésem:

hogy bírod 1,5 óráig, illetve miért csinálod olyan sokáig?

2014. ápr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én a sokat hokizó vagyok ismét. Az első hokizás, ha van időm nekem is általában 1-1,5 órát tart. Az ezt követőekkel már gyorsabban végzek, mert dolgozni is kell néha..


Minél tovább vagy izgalmi állapotban, annál nagyobbat élvezel. Pláne ha megtoldod egy pár herét ért ütéssel az élvezés pillanatában. Én úgy spricckolok mint egy szökőkút. Szerintem az egy-másfél óra az ideális.

2014. ápr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem csak ütni lehet egyébként, remélem tudjátok, hanem óvatosan (!!!) megmarkolva lefelé húzva is.

Ennek a biológiája a stressz állapotra vezethető vissza, azaz amikor hirtelen váratlan inger ér, akkor a szervezeted az energia forrásait a menekülésre fordítja, és előkészíti a szervezetedet a menekülésre, amikor is az adott aktust, és a hozzákapcsolódó szervi működést is berekeszti. Így először az ejakulációt akadályozza meg (azaz mintha ideiglenesen letiltaná az orgazmust), majd ha tartós a külső inger hatás, akkor az erekciót is hirtelen megszünteti, átcsoportosítva az azt okozó vérmennyiséget az erektilis szövetek ereiből.

2014. ápr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj, de ki nem bírja a 1,5 órát? Sztem ebbe semmi nehézség nincs... Max annyi hátránya van h időigényes, én se szoktam állt addig csak ha egyedül vagyok itthon és előttem az egész nap... Amúgy beérem 40 percel is... Sőt volt h nagyon kívántam és 10 percem volt a suli busz indulásig és pár perc alatt elintéztem... Ez csak akarat kérdése
2014. ápr. 3. 22:59
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen, én a lefelé húzást és az ütést felváltva szoktam alkalmazni. Az elsőnél amíg sok spermám van lefelé húzom, durván megnyújtja az orgazmust, és az ezt követőeknél alkalmazom az ütögetést.
2014. ápr. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

attól fáj hogy feszíti a vér, a here burka nem túl rugalmas, persze vmennyire igen, de nem örökké

legközelebb fogd meg, ilyenkor tök kemény a heréd és a mellékheréd is, nem olyan puha es rugalmas mint rendesen

meleg jót tesz neki

2014. ápr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!