Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem elég kemény! Elgyengül!...

Sanip kérdése:

Nem elég kemény! Elgyengül! Nincs elég vágy?

Figyelt kérdés

Egy kacsintástól is feláll, majd ki veri a nadrágot, azonnal működésre kész az előjáték alatt. Aztán eltelik egy kis idő és egyre puhul, gyengül majd annyira lelankad hogy tök kuka. Teljesen normál állapotba került, fel sem tudtuk éleszteni többet. Borzasztóan nyugtalanító, mégha csak egyszer fordult is elő.



Ha magamnak csinálom egyedül, akkor izgatás nélkül max 1 percig marad merev, aztán lankad, de azonnal indul, ha hozzányúlok. Meséljetek erről kérlek, hogy van ez másokkal?


Nem vagyok parázós típus, baromi jól éreztem magam, nem az első volt már, komfortos volt az egész.

Jó az igazsághoz hozzá tartozik, hogy nem a barátnőm csak egy egyéjszakás, amiben nem kívántam olyan veszettül őt. Ez nyilván nem előny a vágyra nézve, de hogy ennyire leálljon az kétségbeejtő. Magamnak sem tudtam feléleszteni, pedig egyedül mennie kéne, ismerem annyira. 26F



2014. ápr. 10. 02:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egy eset nem eset.

Nem volt-e reggel fél hatkor ez, mert hajnalban mélyrepülésben van a libidó...:)

Ha többször van, akkor merevedési zavar is lehet, nem szégyen megkérdezni egy hozzáértőt, pl. a Bibók Beát.

38N

2014. ápr. 10. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja, meg nem voltál-e most új helyzetben bármilyen szempontból? Új leány, új helyszín, új bármilyen körülmény, új gumi, új érzelmi háttér?...
2014. ápr. 10. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
"nem a barátnőm csak egy egyéjszakás" Ahá, először voltál megcsalási helyzetben? nos, egy porcikád hűséges akart maradni. Amit csinálni akartál, az a kétségbeejtő! És a lelked ezt tudja!
2014. ápr. 10. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1 es te ezt nagyon rosszul tudod.Pontosan ekkor emelkedik a legmagasabb szint felé a tesztoszterin színt,ami nagyban befolyásolja a nemi vágyat is . 6-8 között mérik a legmagasabbat .
2014. ápr. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Próbáld ki szedni a Tribulus terrestris-t.Nekem segített még most is szedem ha érzem nincs valami rendben.Asszem a proteron pont hu oldalon a legolcsóbb.
2014. ápr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat!



2: Több szempontból is új volt, de nálam voltunk, a lányt is ismertem már. Viszont jó régen voltam bárkivel is előtte már. Egyébként este 8 körül kezdtük cirógatni egymást, egy szuper elnyújtott előjáték után végül már éjszaka 1 óra körül kerültem oda, hogy behatoljak és akkor kezdett rohamosan romlani a helyzet. Aztán reggel sem lett lényegében jobb.



3-as: félreértettél! Lehet rosszul fogalmaztam. Nincs barátnőm, szóval nem csaltam meg senkit. Arra céloztam, hogy nem járunk a lánnyal, de nem is először voltam vele. Legutóbb sem volt az igazi, de legalább felállt.



Mondom másképpen a tüneteimet:

Ugyanazt éreztem, mindkét esetben. Az elején még nagyon pörgök, olykor oda is kell figyelni, hogy ne menjek el, vagy lassítsunk, aztán ahogy telik az idő leesik a vágy, nemcsak lankad, érzem is, hogy már kevésbé kívánom az egészet, ahelyett, hogy egyre izgatottabb lennék. És ha nagyon sokáig megyünk el akkor pedig egyszerűen kampó, mintha nem is szexelnék, csak feküdnék este az ágyon, se izgatottság, se merevség. Természetesen mindezt úgy, hogy nem élveztem el a dolog során egyszer sem :(

2014. ápr. 10. 20:56
 7/12 anonim ***** válasza:

Értem, akkor marad az 1-es.

Beszélgessetek róla, őt hogyan érintette, stb.

Aztán ha tartós a panasz, járj a végére!

Fontos egészségi ügy!

No és persze szerelmi is.:)

2014. ápr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

4: "1 es te ezt nagyon rosszul tudod.Pontosan ekkor emelkedik a legmagasabb szint felé a tesztoszterin színt,ami nagyban befolyásolja a nemi vágyat is . 6-8 között mérik a legmagasabbat ."


Én nem olvastam felméréseket és nem is végeztem méréseket, ellenben azt TAPASZTALTAM magamon is és a partneremen is! Minden esetben hajnalban, hosszú szeretkezések végén, alvás előtt.

2014. ápr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Querocha ***** válasza:
Vegyel L-Arginint, ez egy taplalekkiegeszito, ami javitja az erek verellatottsagat, vmint sportolj onszantadbol valamit rendszeresen, es vigyazz a tojassal, meg a sos magvakkal, mert nem egeszsegesek.
2014. ápr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Querocha ***** válasza:

Tornasz

a Tribulus csak a potenciat noveli es a tesztoszteront, de a merevedesre nincs hatassal.

2014. ápr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!