Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17éves srác vagyok lenne egy...

17éves srác vagyok lenne egy olyan kérdésem hogy mért nem jön spermium amikor sexuális kapcsolatot létesitek mivel ezelöt simán müködött?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 10. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nos.. .tehát együtt vagy egy lánnyal/fiúval, és amikor elélvezel, nem jön semmi? Tehát van orgazmusod de semmi nem jön, így van? Hmmm.. passz..

Mert ha mondjuk orgazmusod sem lenne, akkor az már fogható lenne arra, hoyg túl izgulod a dolgot.

2014. ápr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rövid hozzá az aktus .
2014. ápr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat ja és aki irta az elsö komit igen kb 1óráig is eltart a szex nömel és nincs orgazmusom vagyis nem élvezek minthogya kéne csináljam továb és már nem birom nem tudom mitöl van ez :D
2014. ápr. 11. 12:27
 4/5 anonim ***** válasza:

hmm.. akkor már más a helyzet.. lehet, hogy csak egyszerűen túlizgulod a dolgot, hogy igenis el kell élvezned.


Amikor nem szex van, hanem csak kiveri neked akkor el tudsz élvezni rendesen?

2014. ápr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem tudok de ez 4napja van 3éve cigizek gondoltam ara is de akor hamarabb kelett volna megtörtényen nem ?
2014. ápr. 11. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!