Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen nemi betegségem lehet?...

Milyen nemi betegségem lehet? 17/F

Figyelt kérdés

Vasárnap voltam lánnyal. Következő nap kijött a szám sarkában egy kis herpesz. Aztán mondta, hogy szokott viszketni neki ott lent. Következő nap, nekem is viszketett, aztán mikor megnéztem a makkomon kis pontok voltak, mintha miteszerek lennének és viszketett. Bekentem két nap canestennel, jobb is lett, bár kicsit még igyis viszket, de közel sem annyira. Tegnap ha a makkomat megdörzsöltem valami fehér cucc jött fel róla, ilyen kis morzsa formába.

Mi lehet a baj? Ha herpeszem lenne oda lent, akkor nem a makkommal lenne baj, hanem az egész péniszemmel, nem?



2014. ápr. 11. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezért ajánlatos a gumióvszer. Óvszer nélkül a közvetlen kontaktus útján kiválóan terjed a genitális herpesz (és más nemibetegség is). A herpesze kiütés nyálkahártyával fedett területen jelentkezik a hámsérülés helyén. Mindenesetre pár nap után érdemes lenne felkeresni egy nemibeteg gondozót.
2014. ápr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a gentális herpesztől nem lehet megszabadulni, csak kezelni, igaz?:s
2014. ápr. 11. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:

A piros pont a hasznalatba veteltol is lehet. Ha hokizol is olyan. A feher cucc az meg a hamreteg volt, szinten tud olyan lenni hokizas utan a tulzott hasznalattol. Ezek nem utalnak nemi betegsegre.


Sztem nincs semmi bajod csak bemagyarazod. De azt neked kell tudni h tenyleg viszket-e, vagy nem.

2014. ápr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tényleg viszket. Most néztem fürdéskor, hogy ha felhúzom a bőrt a makkon, közvetlenül alatta van egy kis mélyedés. Nem nagy, kb mintha az ujjhegyem nyoma lenne. De, most nagyon félek, hogy lehet herpeszem van :S mert a számon úgy szokott kijönni, hogy este egy kis heg, reggel meg ott a herpesz :S

De a kupakom alatt lehet herpesz? az nem csak a péniszem tövébe meg rajta helyezkedhet el? A bőr alatt is?

2014. ápr. 11. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!