Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nemi betegségem lehet?

Nemi betegségem lehet?

Figyelt kérdés
Kis pattanás szerű kiütések jelentek meg a nemi szervemen. Ezen kívül vizelésnél miután végeztem, még "csöpög" ki belőle, vizelés után akár 10 perccel is. Ha lefele a combom közé nyomom a nemi szervem, akkor jön még vizelet, akár 5 perc után is. Elnézést ha zavarosan írtam, remélem érthető. Azért kérdezem, hogy tudjam, az orvosnál majd mire számíthatok.
2010. ápr. 5. 12:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, mióta van ez, mikor kaphattad el, gumival védekeztetek-e mindig? Csak úgy elsőre pár kérdés.
2010. ápr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Lehet, hogy elkaptál valamit, hiszen ez nem normális dolog. Irány az orvos! :)
2010. ápr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok és még szűz.
2010. ápr. 5. 12:50
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el orvoshoz.
2010. ápr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
El fogok, ez biztos. Csak mégis mi lehet ez?
2010. ápr. 5. 12:54
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

STOP!


Először is, ezekkel a problémákkal több mint 7-8 éve élek együtt, és itt vagyok, élek (még), a bré működik, nem vágták le! Nem kell itt ijesztgetni!


Pattanás szerű ízék? Fehér kis valamik? Teljesen normális dolog, nem azt mondom, hogy kell oda, de átlagos, minden második-harmadik férfinek van. Ezek zsírmirigyek. Nekem van a herémen, a péniszemen, és a fitymámom is, lassan egy évtizede, és semmi bajom!!! Háziorvosnak megmutattam anno, amikor le volt tapadva a fütykös, és otthon 9 évesen húztam magam fel (felráncigáltam), utána annyira be volt gyulladva, hogy majdnem leszáradt, és adott rá kenőcsöt, bekentem oszt jóvan, meggyógyult. A fehér pöttyökkel meg mondta, hogy nem kell törődni, ezzel én is így véleked! Amivel kell: ha piros pöttyök vannak, fáj, szúr, viszket; na ilyenkor baj van, valószínűleg egy egyszerű fertőzés.


Ha meg lecsöpög... Nekem is egy kicsit, elárulom. Ez azért van, mert a brén nem minden vizelet távozik, marad még ott, és az jön ki. ha meg lenyomod akkor még jobban fog.


16/F

2010. ápr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha szűz vagy, hogy lehetne már nemibetegséged?:)))))))
2010. ápr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, fertőzés valami :)


Utolsó előttinek:


Köszi a hozzászólásod. Nem igazán fehér, inkább rendesen bőrszínű, kidudorodó. És elég sok van.

A lecsöpögős dologról pedig, hogy nem csak pár csepp, hanem elég sok, annyi amennyi már számomra zavaró. Érted nem túl jó ha folyik a lábam szárán :D.

Ja és ez régebben nem volt így, régebben jó volt minden. Ez pár éve jelent meg, csak még ugye régebben nem volt annyi eszem hogy elmenjek orvoshoz. Köszi mindenkinek, várok még válaszokat.

2010. ápr. 5. 13:12
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem is inkább bőrszínűnek nevezhető :)


Hát nekem is szokott kicsit folyni, valamikor eléggé durván :D

2010. ápr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
És te már voltál vele orvosnál? Mit mondott?
2010. ápr. 5. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!