Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fáj a mellbimbom, es meg van...

Fáj a mellbimbom, es meg van egy picit duzzadva (? )

Figyelt kérdés
Az a baj hogy mostmar kicsit hosszabb ideje faj a mellbimbom ha pl rafekszem vagy veletlenul megnyomom, faj. Es egy kicsit meg van duzzadva. Otletek? 14f
2014. ápr. 13. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
háziorvos ;)
2014. ápr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Serdülőkorban a fiúknál van egy rövidebb időszak, amikor a szervezetben a női hormonok kerülnek túlsúlyba. Ilyenkor a mellbimbók ideiglenesen megduzzadhatnak, érzékennyé válhatnak. Amikor a hormonszint rendeződik, ez az állapot általában magától elmúlik.
2014. ápr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Ez nem a női hormonok okozta változás.Éppen hogy az ellentéte,beléptél a kamaszkorba ,változnak a hormonok .

Ez mindkét melled érinti,mindkettőben bab szemnyi csomó alakul ki .Nyomásra ,ütésre nagyon érzékeny és fájdalmas.

kerüld is az ilyen helyzeteket.Ez akár több hónapig is eltarthat .Minden hasonló korú fiú átesik ezen .

A másik kisérő jelenség,most kezdenek a tökeid is terlmeni

Változik a szine a masztinál kijövő nedvnek is .Spermád lesz ! Most válsz férfivé .Én is átestem ezen,és itt vagyok .

2014. ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Előző szokása szerint nem nézett utána, inkább félinformációk alapján, rosszul kijavít.


"Serdülő fiúknál a serdülés elején tapasztalunk egy vagy kétoldali, átmeneti emlőduzzanatot. Ilyenkor, a már termelődő nemi hormonok aránya, a fiúkban is képződő női hormonok irányában van még eltolódva. A serdülés továbbhaladásával, és a hormontermelés férfi irányban való erősödésével a jelenség spontán visszafejlődik."

[link]


"Kamaszkorban, még mielőtt a fejlődésben lévő herék tesztoszteron termelése beáll a felnőtt szintre, átmenetileg nő a szervezet ösztrogénszintje, s ez gynaecomastiához vezet. Ilyenkor az emlők nem csak megduzzadnak, de érzékennyé is válhatnak."

[link]

2014. ápr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Serdülőkorban srácoknál valóban van hogy megnő kicsit a hormonok játéka miatt a mellbimbó,van sajnos hogy csak 18 éves kor után tűnik el rendesen.De van akinél pár hónap,fél év alatt tűnik el.De simán háziorvosoddal is megnézetetheted ha az megnyugtat.


Ill. férfiaknál van a férfi mell.De szerintem nálad a kamaszkori mell növekedésről van szó.

2014. ápr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4 es most is ki kell hogy javítsalak.Teljesen más malomba őrölsz,mint amiről szó van .A linkjeid is más mellnövekedésről szólnak .

"Előző szokása szerint nem nézett utána, inkább félinformációk alapján, rosszul kijavít."

Honnan ismer Ön engem ? Legyen szíves már ide írni a nevét

hogy megnézhessem az Ön válaszit mennyire fogadják el az olvasók .

2014. ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Tegezés, aztán magázás? Érdekes fogalmazás!

A nevemhez nem hinném, hogy bármi közöd lenne. Egyébként meg nem őrölök más malomban és a szövegértési problémáidról sem én tehetek. Annyit még segíthetek, hogy elég, ha onnan kezded olvasni a cikkeket, ahonnan az idézetek is kezdődnek!

2014. ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Felejts el.Nem foglalkozom sem veled ,sem a témával .

Okos enged,sz. ... ,ahogy a mondás tartja .

2014. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat :) Ment a zold pacsi
2014. ápr. 13. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!