Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves fiú vagyok 175 cm...

16 éves fiú vagyok 175 cm magas. Anyukám 178, apukám 165 cm, Én milyen magasra növök körülbelül? S lehet-e valahogyan segíteni a növekedést? Pl. Valamilyen ételből sokat enni, sokat aludni vagy valami ilyesmi

Figyelt kérdés
S lehet-e orvost kérni arra, hogy valami injekciótól magasabbra nőjek?

#magas #orvos #növekedni
2014. ápr. 16. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont jó a magasságod..:) l/14
2014. ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem szabad novekedesi hormont szedni!

A szuleid magassaga befolyassal van a tiedre. Ettol meg lehetsz magasabb. Altalaban a haziorvos tud megallapitani novekedesi gorbet, de az se biztos, inkabb iranyado.

Amit tehetsz, hogy vigyazol az egeszsegedre, egeszsegesen taplalkozol, rendszeresen mozogsz es sokat alszol. Elegendo tapanyagbevitel, helyes testtartas. A tobbi a genekre van bizva.

Semmikeppen se zavarjon ha alacsonyabb vagy mint szeretned.

2014. ápr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A korodhoz képest nem rossz ez a magasság .Kár lenne bármilyen hormonnal is beavatkozni .Természetes módon csak

a 8 órai alvás segiti a növekedést,ekkor növekszik legjobban a férfi hormon /tesztoszteron / is.A növekedési géneket,nem bíztos hogy a szüleidtől örökölted .Lehet ez a nagyszülők valamelyikétől is .A szülők magasságára nem lehet alapozni .

2014. ápr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval ha rendesen táplálkozom, s sokat alszom, akkor van esély arra, hogy magasabbra nőjek? S milyen fajta ételből kell többet ennem? Fehérje, Szénhidrát?
2014. ápr. 18. 08:05
 5/5 anonim válasza:

Remélem nem nagyon késői a válasz.

Szerintem tök oké a magasságod ennyi idősen. Nem hiszem,hogy nagyon fogsz még nőni,de hidd el a csajok se nőnek óriásira!

Igen,lehet kérni orvost,hogy adjon neked növekedési hormont,de ahhoz sok vizsgálaton kell átesned,és csak utána 'kaphatod meg'...:-)

Természetesen úgy nőhetsz,hogy egészségesen táplálkozol,sportolsz,eleget alszol (9-10órát)

Remélem tudtam segíteni.

2014. nov. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!