Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor lenne a legjobb elmondan...

Mikor lenne a legjobb elmondani a fitymaszűkületet édesanyámnak?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok, szeptembertől gimnáziumba járok.

Lassan itt a nyár. Szerintem ez a legjobb időpont a műtétre, mert ha fáj is utána, legalább nem látják annyian.

Tehát,

májusban úgyis mennem kell kórházba, műtétre (anyajegyet szednek le, mert sérült), Bp-re, gondoltam ott elmehetnénk urológushoz (ahhoz?). Mit mondhat az orvos? Sokat olvasgattam, hogy ne metéltessem körbe magam stb... Akkor mit válasszunk? Ha bemegyek mit fog csinálni velem (a vizsgálaton)? Édesanyámnak ugye nem szabad/kell bent maradnia, néznie? Mennyire fáj a műtét utána? Mennyi idő múlva fogok tudni fájdalom nélkül maszturbálni?

Köszönöm.


2014. ápr. 26. 20:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tehát lényeg akárkivel is beszéled meg hogy vigyen el vizsgálatra,beszéld meg vele előre hogy várjon meg szépen kinnt és ha megvizsgált az orvos akkor majd behívjátok.Ez intim vizsgálat neked így kevésbbé kellemetlen mint ha ott látnának ilyen helyzetbe.Tehát ezt otthon beszéld meg.


Urologushoz bárhova mehetsz műtétre,Pesten is vigyázni kell a dokikkal mert sok metélés párti és ha nincs is rá szükség akkor is erre akarnak majd rávenni.


Minnél előbb menj el orvoshoz,akár egyedül is elmehetsz hozzá,csak rendelési időt nézd meg és ennyi.


De mennyire komoly a szükületed?

ERnyedt állapotban illetve merev állapotban mennyire tudod a makkodról lehúzni a fitymád?


Ha félig lemegy akkor meleg vízben próbálhatod a fitymád a makkoról lehúzni ameddig engedi többször,pár percig sok fiatalnak segítet ez.

2014. máj. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
46%
Ha választanod kell akkor z plasztika,fityma plaszika vagy bemetszés szerintem,de a metélést kerüld el,ha lehet.
2014. máj. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!