Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi okozhatja, hogy valakinek...

Mi okozhatja, hogy valakinek fázik a lába, felül viszont megsül?

Figyelt kérdés
Kedvesemnek mostanában sokszor nincs rendben a pulzusa, amiért már eleve aggódom, de az orvosa azt mondta, hogy csak stressz. Ma viszont láttam rajta, hogy már nagyon melege van, gyöngyözik a homloka és lángol mindene, de a lábait meg nem győzte betakarni, mert jegesek voltak és fáztak. Szex közben ezt nem gondolom teljesen normálisnak, de nem akartam egyből elkezdeni mondogatni, hogy menjen el megint orvoshoz.. Olyan kis maximalista, félek, hogy egyszer valami nagy baja lesz, de nem akarok ártalmatlan dolgok miatt is vészmadárkodni. Érdekelne, hogy van-e ilyen tapasztalatotok, minek a jele lehet stb.. (A többi dolgot, amit már megbeszélt az orvosával, nem írtam le, úgyhogy légyszi ne gúnyolódjatok, tényleg nem alaptalanul parázok be néha. Próbálok figyelni rá, mert sokszor mindenkire figyel, csak magára nem, rá meg kb. csak én úgy igazából.:S)

2014. ápr. 26. 23:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez valóban utalhat keringési zavarra, de szintén okozhatja csak a stressz. Ha komolyabb problémák is vannak a háttérben a pulzuson kívül, vagy régóta húzódik, akkor érdemes lehet egy teljes kivizsgálás, de ha ettől eltekintve egészésges, akkor talán nem kell aggódni. Viszont visszatérő panasznál egy másik orvos véleményét kikérni nem hiszem, hogy súlyos hiba lenne (még akkor sem, ha ő sem mond mást, de hát több szem többet lát).
2014. ápr. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!