Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen a "normális" vizelés?

Milyen a "normális" vizelés?

Figyelt kérdés

Párom reggeli vizelése elég hosszú. Legalábbis nekem annak tűnik,de nem vagyok férfi,ezért kérdezem itt.


Felkelés után kijött a fürdőbe, jó 10 másodpercig folyamatosan vizelt majd 2-3 másodperc szünet következett. Majd újra vizelt 15-20 másodpercig,majd ismét pár másodperc szünet. Ezt játszotta 3* 4*.Kérdem Én, hogy ez az a bizonyos "prosztata" dolog? Vagy ez így normális?...ha azt vesszük, hogy az egész este gyűjtögetett vizelet nem tud egyszerre távozni?



2014. ápr. 29. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:

hát ne mtudom, de nekem nincsen 2-3 másodperces szünet mikor vizelni megyek, egyben kijön az egész, hacsak nem állítom meg a folyamot, és indítom újra.


De igen tud egyszerre távozni ,de szerintem megállítja, és aztán újraindítja, és ezért.. de lehet tévedek, elvégre nem vagyok orvos.

2014. ápr. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A férjed azt gondolom már nem huszon éves,de talán a középkoron is túl van .Mi érdeke fűződne ahhoz,hogy ezt neked eljátsza ? Helyette kell ,hogy visszautasítsam ezt .

Úgy gondolom kevésbé ismered a férfi nemi szervek működését,beleértve a vizelést sem .Elgyengülnek a húgyhólyag izmai,nem akkora sugárral jön ,mint fiatalon .

A teljes ürítéshez pedig idő kell .A reggeli nagyobb nyomás után úgy érzékeli,hogy kifolyt mind,aztán kis szünet után jön a többi .Nincs ezzel egyedül .

2014. ápr. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az akadozó vizelet tényleg a prosztataproblémák egyik tünete lehet! De ezt vele kellene megbeszélned, mert csak ő tudja, hogy vannak-e panaszai!
2014. ápr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én 26 vagyok, Párom 34... Már nem egyszer kérdeztem és mondtam,hogy húzzon el urológushoz, főleg, hogy egészségügyben dolgozik megtehetné.

Azt mondja, hogy mindig így vizelt, meg hogy "tavaly" volt... 5 éve "tavaly" lemez megy. Azt hiszem tényleg kézen kell fognom,mint egy 5 évest és elvinni egy vizsgálatra.

2014. ápr. 29. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!