Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 18 éves vagyok és az eggyik...

18 éves vagyok és az eggyik herém nagyobb mint a másik ez nagyon nagy baj?

Figyelt kérdés
egyik nap vettem észre és nagyon meg vagyok iedve mennyek vele orvoshoz
2009. dec. 25. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
igen mennny főleg ha a füled se egyforma..plusz ha szőrös is akkor pláne, nagy baj van...
2009. dec. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
ha feláll és cucc is van akk nincs nagy gond xD
2009. dec. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 papagenou ***** válasza:
72%
emberek nekem meg a bal fülem nagyobb mint a jobb:D
2009. dec. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem sokkal nagyobb és nem látsz rajta semmi furcsát, illetve nem tapintottál csomót benne akkor nem kell aggódni, másnak se egyforma.

Ha furcsát érzel vagy veszel észre akkor viszont jobb orvoshoz fordulni mielőbb, míg nincs akkora baj.

2009. dec. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Általában a bal here nagyobb mint a jobb. Chuck Norrisnak mindegyik heréje nagyobb mint a másik
2009. dec. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

XD


Igen, menny. Lyaly.

2009. dec. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hali!


SRÁCOK! Ő nem tudja. Ha te se tudnád, nyilván megkérdeznéd, nem? Ő egy komoly kérdést tett fel, amely számodra talán egyértelmű, de neki NEM!

Kezeljük hát komolyan és ne piszkáljátok már őt! Csak ÉRTELMES válaszokat adjatok, elvégre ez a fórum célja...!


* * * * * * * * * *

Kedves Kérdező!


Tisztázzunk néhány dolgot még mielőtt válaszolnék. Okés?

1.) Rendszeresen végzel önvizsgálatot magadon? (herék, mellkas, bőrfelszín)

2.) Véleményed szerint korábban egyformák voltak, vagy ez csak most? Konkrétan mióta érzed nagyobbnak?

3.) Érzékenyebb lett vmeik heréd?


További ÉRTELMES választ csak ezek ismeretében tudok adni. Addig is, ne stresszelj ezen, amíg nincs miért! Megijedni ráérsz később is, nem? :-)


Boldog Karácsonyt mindenkinek!

Üdv: EE

2009. dec. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
általában mindenkinek az egyik nagyobb:D am meg nekem is nagyobb egy kicsit az egyik mellem mint a másik:O:D:D
2009. dec. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!