Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szexuális vágyfokozó kapszula/...

Szexuális vágyfokozó kapszula/tabletta bármi férfiaknak? 42F

Figyelt kérdés
Hónapok óta alig kívánom a szexet,pedig egy gyönyörű fiatal barátnőm van. Sokat dolgozom,ráadásul fizikai munkát végzek ami szellemileg is megterhelő. Nagyon kellemetlen ez nekem, mert szeretem, de szexuális késztetést nem érzek iránta. Az önkielégítéshez sincs már kedvem. Vettünk Ginseng ampullákat 10db napi 1-et kell meginni, valamelyest a fáradságomon enyhített, többet is eszem, de a szex nem változott. Ötletek? Lehetőleg recept nélküli gyógynövényes,természetes dolgok érdekelnének. Még a tesztoszteron fokozóra gondoltam, hátha az a gond.

2014. máj. 1. 19:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Dr. Chen Ginseng Royal Jelly ampullákat használom.
2014. máj. 2. 09:06
 12/15 anonim ***** válasza:
Valószínű Neked is valamilyen komolyabb endokrinológiai problémád van(nekem is az van) nekem alacsony tesztoszteron szintem van, de nem csak ez a fő gond, túl egyszerű lenne csak azt pótolni. Létezhet még üres-sella szindróma is, ebből fakadóan, és már ott lehet a gond, hogy nincs ami serkentse a tesztoszteron termelést a herékben.
2014. máj. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Sajnos ha a természetes dolgok nem segítenek, akkor orvos lesz a vége. Most kaptam tanácsot egy orvos ismerősömtől. Sok májat kell ennem(legjobb lenne nyersen vagy alig átsütve),retek,omega 3,kurkuma. Páran ajánlották a Bionit Zeller kapszuláját is. Még próbálkozok ezekkel, mert igaz, hogy nagyon kicsi az igényem, de ezt betudhatom a stresszes életmódomnak is. Az, hogy a szervezetem bizonyos dolgokban kimerült, az is okozhat ilyesfajta problémákat. Én úgy tudom, hogy ha a herék nem termelnének megfelelő tesztoszteront vagy semennyit, akkor el is nőiesednék bizonyos téren, plussz a szex semennyire nem kellene/menne.
2014. máj. 5. 07:53
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia! 8-as vagyok.Írtam privátban.Én a májat azért megfontolnám, hiszen egy méregtelenítő szerv így tele van méreganyagokkal.Azért ne add fel, a természetes anyagok segíthetnek, csak kell hozzá egy kis idő. Az orvos alapvetően gyógyszereket ír fel, amiknek a káros mellékhatásaival is számolni kell.Olyan orvossal beszélj, aki természetes anyagokat, gyógynövényeket ajánl alapvetően.A stresszoldásra is vannak természetes megoldások.A kimerült szervezet feltőltése is sokat segíthet.
2014. máj. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az a fő gond, hogy bármi, ami befolyásolja az anyagcserét, már beleszól a hormonrendszerbe, és egyre nehezebben fog magától visszaállni.

Rengetegféle serkentő gyógynövény van, de végül is teljesen mindegy, hogy gyógynövény, vagy szintetikus gyógyszer, ugyanúgy ártalmas, ha kívülről szól bele az ember a saját szervezetébe.

A királydinnye, vagy tribulus és társai azok, amik az LH/GNRH-t fokozzák, de ez egy ördögi kör...ha elkezdted, függeni fogsz tőle, tehát nem ajánlom.

2014. máj. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!