Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hasznos a fulfix nevű hajhullá...

Hasznos a fulfix nevű hajhullás csökkentő szer?

Figyelt kérdés
A napokban találtam az interneten egy FulFix nevű hajápolószert amiket olvastam róla az oldalon azok természetesen pozitív dolgok voltak viszont szeretnék megbizonyosodni róla, hogy tényleg hasznos vagy sem. Úgyhogy ha valaki használta ezt a terméket kérjem írja meg nekem tapasztalatait! előre is köszönöm !
2014. máj. 1. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szeirntem ne higgy benne.Elöször en is bedöltem az ilyeneknek aztän olvastam,h ez csak mind penzfogas.semmi jotekony anyag nincs benne.en sargarepät eszek nyersen,neha lereszelem,ugy könnyebb.az a hajnövesztesre jo,es tenyleg bevälik.problj,törekedj minel vegyszermentesebb eletet elni.ricinus olaj is nagyon jo dusito,talan az öszülest is meg lehet vele elözni lassitani.meg meg a kokuszolaj.En ezeket hasznalom. ricinust szempillara szemöldökre is.Kerdezz,ha meg erdekel vmi. :)
2014. máj. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amugy mennyibe kerül? Gondolom olyan 10E Ft körül. Gonele azon mennyi ms hasznosabb dolgot vehetnel.vagy csak több gyümölcsöt is ehetnel.Häny eves vagy?
2014. máj. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!