Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A nők mennyire tartják cikinek...

A nők mennyire tartják cikinek ha a férfinek egy kicsit meg van ereszkedve a melle?

Figyelt kérdés
kövér voltam régen, lefogytam, most átlagosan néz ki a testem de a melleim megmaradtak ugyanolyannak mint amilyenek voltak... 20 éves vagyok és nagyon lenullázza az önbizalmam ez a dolog

2014. máj. 3. 23:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

most megnyugodtam :)

kb 1 hónapja elkezdtem diétázni futni és kondizni, eddig 5 kilótól szabadultam meg :) ha minden jól megy akkor ki lesz gyúrva a mellem :)

csak azért kérdeztem meg hogy nem e túl nagy vagy valami mert akkor aggódtam volna hogy esetleg valamiféle mirigy elszaporodott, de ezek szerint nem néz ki olyan vészesen, át lehet könnyen dolgozni izommá :)

2014. máj. 4. 00:32
 12/16 anonim ***** válasza:
Nagyon kritikus vagy magaddal.
2014. máj. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
csak meguntam, hogy nem engem bámulnak meg a strandon a csajok hanem a haveromat :) megaztán: ép testben, ép lélek
2014. máj. 4. 00:37
 14/16 anonim ***** válasza:
Nincs itt semmi gáz :)
2014. máj. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Már most is teljesen rendben van a mellkasod, ha meg még sportolsz is, akkor még jobban fog kinézni.


Szeretsz úszni?

2014. máj. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
úszni nem nagyon szeretek, de a fekbőtámaszt és a boxolást űzöm :)
2014. máj. 4. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!