Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire ciki ha rövid fitymaf...

Mennyire ciki ha rövid fitymaféked van, vagy fitymaszűkületed?

Figyelt kérdés

Te elmondanád a csajnak, ha ilyen bajod lenne? Beavatnád vagy csak eltussolnád, azért kérdem mert sex felé közelek de most vettem észre hogy rövid a fékem, és műtét kell.. de nem nagyon akarom beavatni, vagy még nemtudom, kínos ilyenekről beszélni

16F

Te mit tennél?



2014. máj. 4. 09:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem tudtok ilyenekről beszélhetni, mert kínosnak érzed, akkor hogyhogy maga a szex nem kínos? Én ezt sose értettem. Ha nem vagy valakivel olyan viszonyban, hogy gátlások nélkül tudjatok ilyesmiről beszélgetni, akkor hogy tudod gátlások nélkül odaadni magad neki?
2014. máj. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ez más, félek hogyha beszélek róla, akkor elmondja valakinek vagy valami.. szal hogy nem marad köztünk
2014. máj. 4. 09:49
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Akkor ne maradj vele. Ha ennyire nem bízol meg benne, hogyhogy eljutottatok a szexig?
2014. máj. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hat mert csak sex :D, szerinted tudom még húzni az időt, hogy megműtenek és akkor 2-3 hét mulva pedig jön majd a sex :D
2014. máj. 4. 09:52
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Ha tudod hasznalni es nem faj, akkor semmi gondot nem fog okozni. Nem kell neki semmit mondani, es nyugodtan szexelj. O sem fog ra semmit mondani. Nem kell huzni az idot.
2014. máj. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
kicsit feszűl, és félek hogy el fog szakadni vagy valami és akkor nagy égés lesz ez nekem :D
2014. máj. 4. 10:06
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Te még messze nem vagy érett a szexre. Az nem csak arról szól, hogy te beteszed neki és akkor hú de jó nektek. Egy párkapcsolatnak a bizalomra kellene épülnie.
2014. máj. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de ez csak sex, semmi kapcsolat
2014. máj. 4. 11:03
 9/12 anonim ***** válasza:

7 es,gratulálok neked,milyen jól megfogalmaztad válaszod !

Nagyon sok kérdésre oda kellene ezt írni .Testileg lehet hogy érettek a mai fiatalok,de az érzelem ,érzékiség még nagyon hiányzik belőlük .A sex pedig erre épül .

2014. máj. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Ja, hát akkor fizess a ringyódnak dupla árat a hallgatásért.
2014. máj. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!